Як з'єднати ланцюг на велосипеді?

Зазвичай при поломці транспортного засобу слід звертатися в спеціальні сервісні центри. Але при знанні деяких особливостей технологічного процесу можна вирішити проблемні ситуації самостійно. Досить частим пошкодженням велосипедних установок є розрив ланцюгових комплектуючих. Ремонт такого виду складових не складає труднощів, адже він включає в себе наявність тільки одного інструмента.

У домашніх умовах провести реконструкцію ланцюга можна за допомогою плоскогубців, молотка, каменю або інших підручних засобів. Слід пам'ятати, що перед початком процесу відновлення, потрібно вивчити технічну інформацію, для виключення непередбачених ситуацій.

Основні причини поломок ланцюга і їх загальні характеристики

Найчастіше дані комплектуючі ламаються в зв'язку з обертанням педалей на величезній швидкості і одночасним перемиканням передач. Цей спосіб є найбільш частим. Звичайно, існує можливість потрапляння стороннього предмета або цвяха в зірочку.

Ланки ланцюга з'єднані за допомогою штифта, який необхідно виймати під час зняття або установки ланки. При ремонті варто просто видалити непридатні деталі, поєднуючи всі неушкоджені елементи ланцюга. Класичні велосипеди мають ланцюг набагато більше, тому при поломці з'єднати залишки ланки не складе труднощів. При поломці на швидкісних велосипедах, швидше за все, доведеться замінювати весь ланцюг, або додавати нові комплектуючі.

Ремонтні дії без вичавного інструменту

З'єднати велосипедні ланцюгові ланки без вичавки можна завдяки спеціальним пристосуванням. Вичавка - необхідна річ, яка не завжди є під рукою. Тому багато фахівців придумують різні способи зняття пошкоджених і з'єднання працюючих ланок.

З'єднати на велосипеді ланцюг без вичавки можна за допомогою невеликого шматка деревини, в якому буде отвір з кріпильним гвинтом. Різкий удар по даному агрегату буде сприяти вибиванню піна з ланцюгового пристрою.

З'єднання комплектуючих відбувається щодо подальшого плану:

  • вставка ланок на своє місце. Ця частина процесу є найбільш складною, так як вимагає утримування інструменту на одній лінії;

  • регулювання приєднаних елементів. Пересувати ланки потрібно в різні сторони, до моменту спокійного проходження між шестернями;

  • при наявності величезної кількості пошкоджених складових, можна скористатися старим ланцюгом.

 

З'єднання ланцюга без вичавки - це кропіткий процес, що вимагає особливої ​​уваги. У польових умовах, замінити інструмент можна звичайним каменем або цвяхом. Звичайно існує ймовірність деформувати інші елементи велосипеда, але за підсумком спосіб залишається актуальним і на сьогоднішній день.

 

 

В результаті ланцюг є ключовою складовою всього механізму. Головними факторами, що вказують на виходження з ладу вузла, є некоректне перемикання передач з неточними характеристиками і поява нестандартних звуків при переміщенні.

Несправність визначається таким способом: при перегляді ланцюга, слід звернути увагу на кількість вільних зубів. Якщо є більше трьох елементів, то заміна потрібно в терміновому порядку.

В інтернет-магазині Black Bike надаються послуги ремонту велосипедного транспорту. Також, на віртуальних полицях магазину присутні різні види товарів: інструменти, велозапчастини, самокати, велосипеди, приналежності для походів і інша продукція.

Наша мета забезпечити постійну підтримку на всіх етапах придбання виробів.