Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Герметики для безкамерних коліс

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У той час, як в автогалузі безкамерні колеса вважаються стандартом, у велосипедній - бескамерка здобула широку популярність лише нещодавно. Даний тренд виник не без причини: установка безкамерних покришок з використанням герметика (антипрокольної рідини) у великій мірі зменшує ймовірність проколів. Ті райдери які підхопили цю хвилю, позбулися метушні з камерами. Бескамерка - не панацея, але з новими технологічними розробками обслуговування коліс стає все простіше й приємніше.

Існує дві основні причини використання герметика:

  • загерметизувати колесо, так як малоймовірно що воно буде тримати тиск без заливки герметика;
  • боротьба з проколами (більшість герметиків справляються з проколами до 6мм).

Для роботи з безкамерними покришками, необхідні прості інструменти - це набори для установки безкамерки, укомплектовані ніпелями, стрічкою, герметиком, бустерами для накачування і шприцями для заливки і перевірки рівня залишку герметика.

Прикладом інновацій в сфері безкамерних покришок є комплекти від швейцарського бренду MilKit. Головні переваги такого набору - відсутність необхідності розбору покришки для перевірки обсягу залитого герметика завдяки запатентованій системі безкамерних клапанів. Дана технологія дозволяє виміряти залишки герметику та заправити без видалення повітря з системи.

У магазині Black Bike представлені герметики, які можна використовувати як для камери, так і для покришок без камер від брендів Ice Toolz, Muc-off, MilKit, Schwalbe та Squirt.

Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Щоб отримати допомогу, консультацію або скористатися послугами нашої майстерні, ви можете написати в чат на сайті, зателефонувати за номерами телефону або відвідати магазин. Веломагазин і майстерня Black Bike знаходиться за адресою м .. Дніпро, вул. Олеся Гончара 8. Працюємо для вас щодня з 10.00 до 19.00.

Вгору