Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Технологія безкамерних коліс

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Безкамерні покришки - то про що ходить багато протиріч, розбіжностей і навіть суперечок. Хоч і існують різні думки, але все ж це гідна і корисна технологія. Може здатися, що безкамерні технології зменшують вагу коліс, але якщо це і відбувається, то незначно, тому такі трудовитрати абсолютно недоцільні в плані зменшення ваги.

Причиною і головною метою є, на перший погляд, досить парадоксальне явище: кращій накат велосипеда при меншому тиску. Але якщо заглибитися в науку, то все стає більш ніж зрозуміло, але зараз не про це. А з меншим тиском у колесах приходить і комфорт. Тобто, не потрібно більше страждати від кожної вибоїни заради гарного накату байка. У цій категорії, ми зібрали тільки кращі і сучасні рішення для переходу на «бескамерку» або апгрейд її. Адже, наприклад, такий світовий бренд як Milkit, родом зі Швейцарії, розробляє нові і цікаві рішення для комфортного користування безкамерних технологій. Чого тільки вартий їх бустер для швидкої подачі великої порції повітря при бортировки, який одночасно є і флягою в якій можна переносити, наприклад, воду хоч кожен день. Завдяки їх спеціальним ніпелям і шприцом для герметика, Ви можете заливати і перевірять залишок цього самого герметика без необхідності розбортування, що залишає ваші руки і навколишню місцевість чистою.)

Тому наполегливо рекомендуємо пробувати нове і апгрейдити ваш велосипед з комфортом для себе і продуктивністю для нього. А в цьому звичайно ж завжди Вам допоможе наша майстерня та вело магазин Black Bike.

Вгору