Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Гравійні велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

До вашої уваги претендент на звання найуніверсальнішого велосипеду. Гревел, гравійник, гравійний велосипед – ці слова стрімко увірвалися в наше життя порівняно недавно, але достеменно відомо, що це все точно з нами надовго, бо це явище не лише мода чи нав’язані тренди. Це дійсно потреба велосипедистів в універсальності, мати один велосипед «для всього».
Звідки з'явився гревел достеменно невідомо. Так буває, коли якась крута ідея літає у повітрі, поки критична маса не перетворюється в реализацію; постійно хтось з виробників експериментував зі своїми концепціями на цю тему. Тож маємо декілька теорій, хоча за базу явно були взяті велосипеди для циклокросу (чи то пак велокросу, бо тут ще «палає» жива дискусія) з деякими відмінностями у геометрії та клас шосейників «ендуранс», які з появою великих зазорів у рамах та вилках стали здатні «приймати» більш ширшу покришку.
Іноді гравійники плутають із циклокросами, але ще частіше їх плутають та ототожнюють зі турінгами. Це дивно, бо на велосипедах класа «турінг» ви розташовуэтесь значно розслабленіше й комфортніше, ці велосипеди більш готові під багажники, в той самий час як для гревелів більш властиве використання байкпакінгу (bikepacking).
В гравійній універсальності є і свої недоліки. Так, гревел у більшости випадків під одним і тим самим велосипедистом буде трохи повільніше, ніж якщо б він обрав «шосейник», але значно комфортнішим в той самий час. Маємо відмітити, що іноді комфорт може трансформуватися у середню швидкість та більшу дистанцію. Якщо б вибір здійснювався б у сторону гірського велосипеда (хардтейла), то по перше – хардтейл схожого рівня, умовно кажучи в одному ціновому діапазоні, значно важчий за гравійник, а по друге, комфорт на гірському велосипеді буде відчутно кращим. Ще й швидкісний спуск проходиться впевненіше, якщо є проблеми з дорожним покриттям, але знову компроміс – швидкість. Ось таким виглядає Містер Універсальність. Вартість гравійників ми не будемо відносити ні до недоліків ні до переваг, бо це найпопулярніший тип велосипеду, тож попит диктує ціну.
Ознайомитись із асортиментом та підібрати гравійний велосипед ви можете у веломагазині Black Bike місто Дніпро – а ми залюбки вам у цьому допоможемо!

Вгору