Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.
0
Мій кошик

Спортивне харчування для спортсменів

Сортування:
за популярністю сначала дешевле за назвою

При активному способі життя, при тривалих інтенсивних фізичних навантаженнях людина витрачає в два-три рази більше енергії, ніж людина, що не веде активний спосіб життя. Саме тому організм спортсмена потребує поповнення запасів мікро- і макронутрієнтів високої якості.

Спортивне харчування, в залежності від типу продукту, втамовує голод, ефективно поповнює запаси організму настільки необхідними йому корисними речовинами, покращує концентрацію уваги, підтримує імунну, серцево-судинну, скелетно-м'язову, нервову системи організму, допомагає відновитися для подальших тренувань. Ви легко знайдете для нього місце в своєму рюкзаку завдяки малій вазі та зручній для транспортування формі.

Спортпіт особливо актуальний при занятті циклічними видами спорту: велотрекові гонки, академічне веслування, триатлон, легка атлетика, біатлон, лижні гонки і т.д.

Гелі, енергетичні батончики, ізотоніки та протеїни - це не "допінг". Слід зазначити, що навіть збалансований, багатий на нутрієнти спортпіт не є повноцінним харчуванням, а лише доповненням до вашого раціону.

Люди, які присвячують своє життя спорту уважно стежать за своїм харчуванням. Воно повинно бути повноцінним і різноманітним. Не варто вживати одні лише вуглеводи або білки. Здорові пропорції білків, жирів і вуглеводів ще ніхто не відміняв.

Елементи спортивного харчування перед, під час або після тренувань - це здорова необхідність людей, чий спосіб життя супроводжується постійними інтенсивними фізичними навантаженнями. Ці продукти допомагають їм в короткі терміни поновити баланс витраченої енергії.

У магазині Black Bike представлено високоякісне спортивне харчування від чеського бренду Nutrend. В асортименті ви знайдете продукти, яку рекомендується вживати перед фізичною активністю, під час, до і після тренування для відновлення організму, поповнення енергозапасів і правильного балансу електролітів. Це комплексні добавки, ізо-, гіпотоніки, протеїнові, вуглеводні, безглютенові батончики, енергетичні гелі, амінокислоти та інше.

Вгору