Кількість
|
Вартість
|
||
|
Захисні аксесуари для занять спортом
Для занять спортом передбачено спеціальне екіпірування, різновид якої залежить від обраного виду активності. Любителям велосипедних змагань не обійтися без захисної амуніції. Головними аксесуарами велогонщика є шолом, окуляри і спеціальне взуття. Шолом призначений для захисту голови від ударів при падінні з велосипеда. Кросівки необхідні для надійного зчеплення з педалями. Захистити очі від вітру, пилу, бруду, комах і камінчиків допоможуть велосипедні окуляри. Навіть невелика комаха, невеликий камінчик або сніжинка, потрапляючи в око на швидкості, яку розвивають сучасні велосипеди, можуть стати причиною серйозної травми. Також негативний вплив на сітківку ока надають сонячні промені.
Сьогодні в магазинах представлений великий вибір спортивних очок, в зв'язку з чим без допомоги фахівця початківцю велоспортсменів не обійтися. Перше, на що слід звертати увагу при виборі захисного аксесуара - матеріал, з якого виготовляються лінзи і оправа. В даний час для виготовлення лінз використовують: полікарбонат, полімер, триацетат целюлози.
Перевагою натурального скла є те, що воно не дає спотворень і стійко до подряпин і потертостей, які виникають на лінзах з часом в процесі експлуатації. З недоліків слід зазначити велику вагу і крихкість. Існує велика ймовірність пошкодження ока осколками при падінні, в зв'язку з чим велосипедистам користуватися такими окулярами категорично не рекомендується. Полікарбонат, завдяки своїй дешевизні і міцності, є найпоширенішим матеріалом, який використовують для виготовлення лінз. Мінусом є той факт, що такі окуляри швидко дряпаються і можуть викликати оптичні спотворення. Лінзи з полімеру і триацетату целюлози вважаються «просунутими», оскільки відрізняються стійкістю до механічних пошкоджень і наділені високими оптичними властивостями. Для оправи використовуються метал, пластик і полімерні матеріали.
Необхідний атрибут для велосипедиста
Для велоспорту найкраще підійдуть окуляри з витягнутою формою лінз, які надійно захищають від зустрічних повітряних потоків, прямих і бічних влучень ультрафіолетових променів, бруду і т.д. Для запобігання запотівання велоочки часто мають по боках вентиляційні отвори. Можуть мати кілька типів лінз:
- поляризаційні - запобігають появі або знижують в значній мірі відблиски від води, снігу та інших поверхонь, що відбивають;
- фотохромні - їх називають ще «хамелеонами». Залежно від рівня освітлення можуть змінювати світлопропускання. Чим світліше на вулиці, тим темніше лінзи, і навпаки. Ідеальний варіант для їзди на велосипеді незалежно від часу доби;
- дзеркальні - володіють тими ж властивостями, що і поляризаційні, тільки не нагріваються від впливу ультрафіолету. Найкраще підходять для використання в зимову пору року. Купити окуляри для велосипеда (велосипедистів) найкраще після їх примірки. Аксесуар повинен комфортно «сидіти» на переніссі і не сповзати.
Де купити в Україні (Києві) якісні велоочки?
Купити велосипедні окуляри за доступною ціною з доставкою в Київ, Харків, Запоріжжя та інші регіони країни, а також вело-запчастини пропонує компанія Black Bike (Україна). В електронному каталозі сайту інтернет-магазину, крім очок, запропоновано великий вибір велосипедів і аксесуарів. Крім продажів, компанія надає послуги з ремонту та обслуговування велосипедів. Ціна на наші послуги вигідно відрізняється від пропозицій конкурентів.