Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Спальні мішки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Подорожі…  Скільки нового і незвіданого вони можуть нам відкрити. Та щоб подорож була в кайф і принесла задоволення, треба подбати про комфорт під час ночівель. І саме це має забезпечити спальник в комплекті з килимком. Вони забезпечують комфорт і тепло під час подорожей. Але ж як обрати їх так,   щоб дійсно якісні, адже на сьогодні виробники пропонують безліч різних варіантів? В цьому завжди раді допомогти наші консультанти в магазині BLACK BIKE.

Зазвичай при виборі спальника треба звернути увагу на наповнювач, температурні характеристики, сезонність. Якщо ж ми говоримо про велоподорожі, то тут додаємо ще два дуже важливі критерії : вага та об’єм нашого спальника.

А тепер про все детальніше.

Всі спальні мішки поділяються на два основні типи за формою – це «кокон» та «ковдра». Спальник-ковдра має прямокутну форму та застібку-блискавку, яка може бути як збоку так і по центру. Зазвичай «ковдру» можна розстібнути майже по всьому периметру і використовувати як справжню ковдру або плед, наприклад коли сидите біля багаття ввечері можна накинути на плечі. Інший варіант спальника  - «кокон» має більш анатомічну форму, він ширший в плечах та звужений донизу. Такий формат спальника краще зберігає тепло і повторює вигини тіла під час сну. Якщо перший варіант спального мішка більш доречний на кемпінговому відпочинку, то другий досвідчені туристи вважають  актуальним саме для походів та велоподорожей.

Наступним критерієм будуть температурні характеристики і наповнювач.  Щодо температурних показників, то зазвичай виробники вказують допустимий максимум і допустимий мінімум, при якому мандрівнику буде комфортно. Також багато сучасних брендів вказують  на спальнику комфортні температури окремо для жінок і окремо для чоловіків, адже погодьтесь, межі чутливості у нас різні. На сьогоднішній день виробники пропонують як штучні так і натуральні наповнювачі. Це може бути і пух, і hollow fiber, і MICROFILL Super-Therm,  і BHB Micro та інші. Незалежно від того, на якому варіанті зупинитесь саме ви, не забувайте, що показники температури мають відповідати сезону і погоді. Погодьтесь, якось не дуже комфортно буде влітку під час велопоїздки  спати в зимовому спальнику))

Так як легкохідство стає все більш популярним, і всі прагнуть максимально зменшити вагу свого спорядження не втрачаючи при цьому на функціональності, то виробники пропонують максимально полегшені спальні мішки, так, це трохи дорожче, але коли спальник займає місця стільки,  ж як літрова пляшка - це дуже зручно. Тим більше під час далеких велопокатух, коли об’єм спорядження грає не останню роль.

І не забувайте, що від якості вашого спального мішка напряму залежить комфорт вашого відпочинку, не обов’язково купувати найдорожчий варіант , але і економити теж не слід. Є сумніви? Звертайтесь до наших консультантів і вони з радістю вам допоможуть))

 

 

 

Вгору