Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Світло для велосипеда

Велосипедне світло необхідні для того, щоб забезпечити видимість райдера на дорозі та освітити його шлях. Ввечері та вночі небезпечно виїздити без фар або ліхтарів. Особливо важливо це для дитячого велосипеда в будь-який час доби для відмінної його видимості. При бажанні раму можна доповнити пасивним освітленням: світловідбиваючими елементами, наклейками, блимавками або ж одягом зі світловідбиваючими вставками.
Ми рекомендуємо покупку велосипедного світла в першу чергу після придбання велосипеда. Пам'ятайте, це Ваша безпека на дорозі!

Особливо важливо це для дитячого велосипеда в будь-який час доби для відмінною його видимості іншим учасникам руху або пішоходам. При бажанні раму можна доповнити пасивним освітленням: світловідбиваючими елементами, наклейками, мигалками або одягом зі світловідбиваючими вставками. Більш докладно можна прочитати у нас в розділі Блог.
В магазині Black Bike ви можете придбати переднє та заднє велосвітло Longus, Infini, Lezyne, Sigma, BH, Fenix, b10. Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Щоб отримати допомогу, послугу чи пораду стосовно велоаксесуарів, покупки і нюансів встановлення на велосипед ви можете скористатися нашим чатом на сайті, зателефонувати за номерами телефону або відвідати магазин. Вело магазинBlack Bike знаходиться за адресою; м. Дніпро, вул. Олеся Гончара 8. Працюємо для вас щодня з 10.00 до 19.00

Вгору