Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Інструменти і велохімія для велосипедів та майстерень

Регулярний догляд необхідний будь-якому механізму, тож велосипед не є виключенням. Для його обслуговування розроблено спеціалізовані інструменти, велоаптечки, герметики та велохімію. Всі інструменти можна  розділити на професійні, які частіше використовуються в умовах майстерні, та аматорські, розробники яких передбачили їх використання у так званих «польових» умовах.

Слід пам’ятати, що дбайливе ставлення до вашого двоколісного та регулярне ТО забезпечать його привабливий зовнішній вигляд та надійну експлуатацію на довгі роки.

В магазині та веломайстерні Black Bike ви знайдете всі необхідні інструменти та широкий асортимент  ремкомплектів, мастил, очищувачів, шампунів, поліролей, герметиків та інших засобів для догляду за велосипедом. А наші менеджери та механіки допоможуть вам обрати оптимальні засоби та рішення відповідно до ваших потреб.

Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Щоб отримати  консультацію або скористатися послугами нашої майстерні, ви можете написати в чат на сайті, зателефонувати за номерами телефону або відвідати магазин. Веломагазин та майстерня Black Bike знаходиться за адресою м. Дніпро, вул. Олеся Гончара 8. Працюємо для вас щодня з 10.00 до 19.00.

Вгору