Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Велосипед круїзер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Круїзер – велосипед для прогулянок, для якого найбільш властиво мати підвищений комфорт, привабливий креативний дизайн та, час від часу, додатковий функціонал, який більше допомогає покращити єстетичну складову велосипеда, ніж утілітарну.
Класично так склалося, що круїзер як клас велосипеда найбільш пасує умовам рівнинного рельєфу, бо в нього є «нюанси» з геометрією – вона напрочуд «вертикальна», тобто комфортна. Це означає, що ви розташовуєтесь на велосипеді з прямою спиною, на широкому сідлі, з широченним кермом та з трансмісією, котра не завжди готова для «горовсходження» у круті підйоми. Останнім часом ситуація покращилась – у круїзерів з'явились дискові гальма (іноді – гідравлічні!), планетарні втулки на 7, 11 чи навіть рекордні 14 швидкостей, які використовуються із ремінною трансмісією! Це фантастика, але це лише опції, бо істина наступна - іноді достатньо й синглспіда на сталевій рамі, адже всі ми різні.
Так, велосипед відчувається як найповільніший серед велосипедів, але коли ви для себе остаточно вирішуєте, що «ви вже нікуди не поспішаєте» (бо чудово зрозуміли життя) - ви побачите як багато цікавого, приємного та веселого, що відкривається від звичайного користування велосипедом в якості транспорта чи просто по фану.
Цей клас велосипедів не настільки популярний як гірські чи шосейні, але в одному ви можете бути певні на 100% - круїзери це завжди унікальні, оригінальні, цікаві та напрочуд комфортні велосипеди, які не залишать байдужими під час подорожі ні вас ні оточуючих. В світі круїзерів є як відомі бренди, які спеціалізуються на них, так і масс-маркетові виробники, які просто зобов'язані мати в лінійці круїзери.
Обрати круїзер для себе чи близьких вам людей ви маєте змогу на сайті веломагазина Black Bike – ваш помічник у світі велосипедів.

Вгору