Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.
0
Мій кошик

Задній ліхтар на велосипед

Сортування:
за популярністю сначала дешевле за назвою

Освітлювальні прилади на велосипед

При використанні велосипеда в темний час доби або в умовах недостатньої видимості не обійтися без такого аксесуара, як ліхтар. Залежно від місця установки і функціональності, велосипедні ліхтарі поділяють на передні і задні. Перші, крім того, що позначають двоколісний транспортний засіб на дорозі, ще й висвітлюють певний її ділянку, забезпечуючи безпеку їзди вночі. Задні ліхтарі випромінюють червоне світло, завдяки чому велосипед стає видимим для водіїв автомобілів, автобусів та іншого транспорту здалеку, що дає їм можливість своєчасно оцінити дорожню обстановку і встигнути виконати маневр. Крім того, діючими Правилами дорожнього руху заборонено експлуатацію велосипедів в нічний час доби без освітлювальних і світловідбивних приладів і пристроїв. Фара кріпиться за допомогою спеціального кронштейна на кермо або вилку велосипеда. Деякі моделі можуть кріпитися на шолом або одягатися на голову велосипедиста. Габаритний ліхтар встановлюється на заднє крило або багажник, якщо такі на велосипеді присутні. При їх відсутності габаритний ліхтар можна встановити на заднє перо рами або рюкзак велосипедиста.

Критерії вибору велосипедних габаритних вогнів

Як джерела освітлення для ліхтарів використовуються електричні лампи. Сьогодні застосовується два види ламп: розжарювання і світлодіодні. Лампи розжарювання складаються з тонкої вольфрамової нитки, яка накривається скляною колбою. При подачі на нитку напруження вона загострюється і починає випромінювати світло. Така лампа споживає багато енергії, а шляхом утворення часто перегорає. В сучасних велосипедних фарах лампи розжарювання зустрічаються все рідше. Їм на зміну прийшли світлодіодні лампи, в яких джерелом освітлення виступає кристал. Якість освітлення в них значно перевершує нитки розжарювання, а споживання енергії нижче в рази, що особливо важливо для велосипедів, у яких відсутні власні джерела електрики.

При виборі задніх ліхтарів необхідно звертати увагу на такі моменти:

  • час автономної роботи;
  • кут розсіювання світла;
  • тип джерела живлення;
  • спосіб кріплення заднього ліхтаря.

Як джерело світла найкраще вибрати світлодіоди, які споживають мінімум електроенергії. Економити електрику допоможе миготливий режим роботи габаритів, при якому діод включається і вимикається з певною періодичністю. Це дозволить пристрою працювати безперервно до 60 годин. При нечастому використанні заряду акумуляторів цілком вистачить на кілька тижнів. При покупці заднього ліхтаря слід подбати про те, щоб кут розсіювання був досить широким - це дозволить бачити велосипед не тільки ззаду, але і збоку. Ще одним параметром, на який слід звернути увагу, є яскравість. При яскравості в 3 люмена велосипед добре видно вночі, але з не великої відстані. Для тих, хто планує пересуватися по швидкісних магістралях, краще вибирати пристрої яскравішою, щоб їх можна було не тільки помітити здалеку, а й встигнути відреагувати з урахуванням швидкості транспортного засобу, який рухається в попутному напрямку.

Де купити в Україні задній велофонарь?

Купити якісний задній ліхтар, а також інші аксесуари для велосипеда за доступною ціною пропонує інтернет-магазин компанії Black Bike. В електронному каталозі сайту представлені задні ліхтарі як з вбудованими акумуляторними батареями, так і зі змінними елементами живлення. Доставка замовлень здійснюється в усі регіони України.

Вгору