Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Електро велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електрофікується все. Велосипеди не стали виключенням з цього твердження. У більшості сучасних виробників половина лінійки велосипедів це електробайки. Велосипеди з педальним асистентом, який вимикається після швидкості у 25 км на годину. Електровелосипед допоможе вам подолати більшу відстань, витративши менше енергії. Наприклад, заїхати на ньому з центру до нас в магазин, який розташований на пагорбі, за пару хвилин та навіть не спітніти? Це реально! Він незамінний для літніх людей або байкерів з травмами колін. Допоможе знизити навантаження на суглоби, при цьому можно не обмежувати себе в переміщенні як по місту, так і по гірській місцевості.
У електровелосипедів вже зараз дуже багато відмінностей між собою, щоб мати змогу в них заплутатись — тип двигуна, виробник двигуна, потужність двигуна, эмність акумулятора, тип кріплення акумулятора, електричні “фішки” накшталт велокомп'ютера, інших датчиків чи здібностей роздавати заряд зовнішньому світлу чи заряджати мобільний. Це все не кажучи про типи велосипедів, які зараз відрізняються теж один від одного дуже сильно. Наприклад, електродвопідвіс та електрогравійник - це різні за своїм призначенням велосипеди, хоча в них спільне це електроскладова.
Придбати “тут і зараз” чи під замовлення електровелосипед вашої мрії ви можете у веломагазині Black Bike. Персонал магазину залюбки проконсультує та розповість все про відмінності між електровелосипедами. Та легку інтродукцію у світ е-байків бонусом. Заходьте! Час настав!

Вгору