Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.
0
Мій кошик

Касета на велосипед

Сортування:
за популярністю сначала дешевле за назвою

Тріскачки і велокассети

При русі на велосипеді по рівній дорозі, заїзді на гору і спуску з неї потрібні різні зусилля: якщо велосипед має тільки одну швидкість, то регулювати навантаження неможливо, і велосипедисту доводиться покладатися тільки на власні фізичні зусилля. Якщо ж велосипед володіє декількома швидкостями, навантаження можна регулювати. Перемикаючи швидкості, можна полегшити собі підйом в гору.

Трансмісія велосипеда являє собою сукупність деталей, що забезпечують передачу зусилля велосипедиста до заднього колеса. У систему трансмісії входять шатуни, ланцюги, зірочки (касети, тріскачки), передні і задні перемикачі швидкостей, каретка, шіфтери. Багатоступенева трансмісія включає в себе дві системи - задня ведена, що складається з 7-12 елементів, і передня ведуча, що включає в себе 2-3 елемента. Перемикання швидкостей здійснюється перекидання ланцюга між задніми зірками, мають різні діаметри. На швидкісних велосипедах зірки збираються в один вузол, принцип їх з'єднання може відрізнятися. Касета - пристрої, що поєднують кілька зірочок, одягнутих на шлицевое з'єднання, а трещетка - храповий механізм з нарізним сполученням, який розміщується зовні.

Як велосипедні тріскачки, так і касети мають свої переваги і недоліки, причому вони несумісні між собою. Якщо хтось захоче поміняти касету на Трещетка, то доведеться одночасно міняти і задню втулку. Трещетка має більш доступну ціну, а касети - більш довговічний і надійний варіант. Вони також розрізняються між собою за кількістю зірок (сучасні касети можуть мати від 7 до 12 зірок), за типом велосипеда, по конструкції.

Різновиди касет

Касети бувають:

  • розбірні - блок зірок, з'єднаних штифтами, розділених між собою проставкамі (спейсерами);
  • на павука - легка, універсальна велосипедна касета. Основним елементом такої конструкції є каркас з легкосплавних матеріалів, на якій кріпляться зірки різного діаметру. Недоліком подібного типу касет є їх висока ціна;
  • на блоках - передбачає наявність декількох блоків. Такі пристрої відрізняються високою надійністю, можливістю заміни одного з блоків без необхідності міняти всю касету;
  • Open Glide - це кріплення є цілісною конструкцією, що має вигляд конуса. Таке кріплення відрізняється легкістю, надійністю, найбільш часто використовуються для шосейних велосипедів;
  • X-Dome - досить дорога система, яка часто використовується професійними велосипедистами. У неї включаються різні типи зірок, які виготовлені з якісних матеріалів. Дана система легка, міцна, універсальна.

Тріскачки і вело-касети виготовляються з різних матеріалів, таких як титан (легкий, міцний метал, який має високу зносостійкість і тривалий термін експлуатації), алюміній (елементи доступні за ціною, легкі, зручні, але знос відбувається набагато швидше). Сталеві зірки досить популярні, вони володіють високим ресурсом, так як сталь - міцний, стійкий до корозії і зносу матеріал.

Скільки коштує касета на велосипед, залежить від її конструкції і матеріалу виготовлення, при виборі вело-касет варто врахувати також і виробника вироби.

Black Bike: запчастини до велосипедів різних видів

В інтернет-магазині Black Bike (Україна) можна купити касету або тріскачку з різною кількістю зірочок на велосипед (задня, передня) від відомих виробників, в асортименті магазину представлена ​​продукція японської компанії Shimano (Шимано) - найбільшого виробника устаткування і комплектуючих для велосипедів, який виробляє запасні частини для велосипедів, що відрізняються високою якістю і доступною ціною. Вся продукція сертифікована і має гарантію якості від виробника. Доставка здійснюється по всій Україні.

Вгору