Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Питні системи для велосипедистів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вода - це найбільш важлива речовина в живому організмі, тому так необхідно зберігати водний баланс в перебігу дня, особливо під час довгих веловиїздів й тренувань.

З таким аксесуаром, як питна система (гідратор), ваш запас питної води завжди буде у вас за спиною. Просто покладіть її в свій рюкзак і з легкістю використовуйте в будь-який момент. Гідратор являє собою ємність з м'якого матеріалу зі шлангом на який встановлений спеціальний клапан. Таким чином можна пити воду не зупиняючись і навіть не скидаючи швидкість. Більшість велосипедних рюкзаків оснащені кишенями та спеціальними кріпленнями під питні системи (гідратор) і інтегровані в конструкцію рюкзаків.

У магазині Black Bike представлені гідратори Pinguin різного об'ема. Щоб отримати допомогу, послугу чи пораду щодо велоаксесуарів, покупки можна скористатися нашим чатом на сайті, зателефонувати за номерами телефону або відвідати магазин. Магазин і майстерня Black Bike знаходиться за адресою: м Дніпро, вул. Олеся Гончара 8. Працюємо для вас щодня з 10.00 до 19.00.

Вгору