Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Протикрадіжні замки для велосипедів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Під час парковки велосипеду не варто забувати про безпеку. У наш час не один замок не гарантує того, що ваш байк не угонять, питання лише в тому, скільки часу грабіжник готовий витратити і яких докласти зусиль. Тут вирішує якість і міцність велозамку. Найбільш примітивним є тросовий замок. В такому замку зверніть увагу на діаметр троса, його захищеність, а також міцність дужки. Товщина прямопропорційна стійкості до перекушування, але також додає вагу всій конструкції аксесуара.

Наступним за рівнем захисту йде замок-ланцюг, який має більшу вагу, ніж тросовий, але є більш стійким до перекушування, так як в його основі ланцюг, захищений оболонкою.

Більш надійним варіантом вважається фолдінговий замок (секційний). Такий замок є компактним і його вже складніше перекусити - найчастіше виготовляється із загартованої сталі.

Найбільш надійною конструкцією велозамків називають U-подібну. Такий замок не можна обмотати навколо дерева і ціна даної конструкції вище, ніж попередніх, так як дугоподібний прут неможливо зірвати звичайним інструментом. Його доведеться пиляти або ж зламувати сам запірний механізм.

В магазині «Black Bike» у асортименті представлені всі вищенаведені види велозамків. Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Щоб отримати допомогу, послугу чи пораду стосовно велоаксесуарів, покупки і нюансів встановлення на велосипед ви можете скористатися нашим чатом на сайті, зателефонувати за номерами телефону або відвідати магазин. Black Bike знаходиться за адресою м. Дніпро, вул. Олеся Гончара 8. Працюємо для вас щодня з 10.00 до 19.00

Вгору