Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Тріатлон та роздільний старт (ТТ-велосипеди)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аеродинаміка це головне! Велосипеди для тріатлону та роздільного старту візуально дуже схожі, але є важливі конструкційні відмінності. На велосипеди тріатлетів не розповсюджується обмеження від Міжнародного Союзу Велосипедистів (UCI), тож вони можуть бути більш аеродинамічним, зі встановленними обтікачами, а велосипедисту дозволяється зміщуватись вперед значно сильніше ніж дозволяє велосипедний регламент для велосипедів з роздільним стартом.

Як би там не було, велосипеди для тріатлону - це велосипеди для одної з трьох дисціплін, які призначені зберегти “ноги” тріатлета для бігу, в той самий час як велосипеди для роздільного старту (TTtime trial bikes) мають обмеження, але всеодно дуже ефективні, аеродинамічні та максимально швидкі в індивідуальних змагання на час.

Попит на такі велосипеди зростає з кожним роком і в асортименті велосипедного магазину Black Bike їх теж стає все більше, а так як велоіндустрія ніколи не стоїть на місці — з кожним  роком ці велосипеди все цікавіше та технологічніше не лише візуально (а візуально також, вони виглядають космічно), а ще й швидше та аеродинамічніше! Секунди та хвилини варті грошей. Секунди та хвилини в гонках вирішують все та коштують грошей. У магазині представлені велосіпедв для тіатлона від іспанського бренду BH, а так само шоломи та зашхист від POC.

Вгору