Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

маски, шоломи, захист, окуляри для велоспорту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Окуляри для велсвіпедістов РОС, шоломи для велосипедистів РОС, Захист пок РОС для велосипедистів, Оптика мул лінзи Carl Zeiss Vision. велошоломи Crane Pure Soloderstrom Ed, Crane Mips, Crane Pure Soloderstrom Ed, Crane, Octal Aero, Octal X Spin, Omne Air SPIN, Pocito Crane, Tectal Race Spin, Tectal Race Spin, CORON AIR CARBON SPIN, POCITO OMNE SPIN, захист для спортсменів велосипедна, велозащіта для ядетей, велоформу, шоломи для велосипедистів

РОС - шведська компанія, заснована в 2005 р Головною своєю місією засновники компанії вважають порятунок життів спортсменів і мінімізацію наслідків нещасних випадків.

Компанія POC вийшла на ринок товарів для лижного спорту на виставці ISPO-2005, де і представила свою місію. Нові ідеї і рішення POC, спрямовані на поліпшення безпеки лижних гонок, шляхом зменшення сили удару, що передається мозку і тілу при падінні, привернули велику увагу.

З Лабораторією РОС тісно співпрацюють провідні світові експерти в галузі спортивної медицини, вчені, спортсмени, фахівці у напрямку травм спинного мозку.

Шоломи та захист тіла створені із застосуванням матеріалів і технологій, які дозволяють зменшити силу удару, що передається мозку і тілу при падіннях.

Спочатку екіпірування була розроблено для лижників, але з 2006 року почали випускати захист і для інших видів спорту - лижного фрістайлу, сноубордингу, гірського велосипеда.

Також в асортименті широкий вибір окулярів, від спеціалізованих для різних видів спорту до lifestyle. Оптика Carl Zeiss Vision, передові технології поляризації і фотохромного фарбування дозволяють очам гонщика максимально швидко адаптуватися до будь-яких умов освітленості, знижують втому очей і покращують час реакції.
Велосипедна захист - надійно защінтіт Вас від неприємностей при їзді на велосипеді.
Подивитися весь каталог POC.

Розгорнути
Вгору