Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Трансмісія велосипеда

Елементи велосипедної трансмісії

Велосипедна трансмісія - це сукупність обладнання, основне призначення якого полягає в тому, щоб здійснювати передачу зусилля, створеного ногою велосипедиста, до колеса. Новачки, які тільки починають свою подорож в велосипедний світ, вважають, що трансмісія - це тільки ланцюг і зірки, залишаючи поза увагою інші компоненти, яких насправді в класичній трансмісії чимало. Це шатуни і каретки, що утворюють систему провідних зірок, передня і задня передача, шіфтери, дуали, зірочки, ролики задніх перемикачів, а також безліч дрібних деталей, таких як хомути, болти, рамки, важелі. Купити всі ці запасні частини можна в велосипедному інтернет-магазині Black Bike.

Функціональне призначення елементів трансмісії

Передні перемикачі забезпечують переклад ланцюга між передніми зірками, які кріпляться до шатунам, службовцям сполучною ланкою між педалями і кареткою. Всі разом забезпечує відмінну продуктивність і збільшує експлуатаційні можливості байка, дозволяючи однаково комфортно їхати по міській вулиці, підніматися в гору або долати пересічену місцевість.

Задня частина трансмісії велосипеда складається з касети, втулки і заднього перемикача швидкостей. Касета - це набір шестерень або, як їх зазвичай називають, зірок. Вони відрізняються розмірами і кількістю зубців. Зірки дозволяють нам їздити швидше, легше підніматися в гору і отримувати набагато більше задоволення від катання на велосипеді. Принцип їх роботи в велосипеді полягає в перетворенні зусиль, яке велосипедист прикладає до педалей, в певну потужність на колесі. М'язи можуть створювати лише обмежену силу, і зазвичай це оптимальна частота обертання педалей, при якій досягається максимальна ефективність педалювання. Можливість зміни передач в залежності від мінливих умов або особливостей місцевості дозволяє продовжувати їзду, не втрачаючи продуктивності.

Шіфтери - в літературі, присвяченій велосипедів, можна зустріти й іншу назву: манетка перемикання. Це важелі, зазвичай розташовані під поперечиною керма, за допомогою яких велосипедист може керувати перемикачами швидкостей. Шифтер з'єднаний з ними за допомогою троса. Зазвичай на кожній манетке є два важелі, якими можна управляти великими пальцями. Один - для підвищення передачі, інший - для його зменшення.

Вибираючи елементи велосипедної трансмісії, важливо не забувати, що різні типи байків потребують специфічних деталях. Для шосейних велосипедів потрібні системи, касети і перемикачі з одними властивостями, а для маунтбайках - з іншими. В цілому ж, замислюючись про покупку запчастин, буде незайвим порадитися з фахівцями або пошукати додаткову інформацію.

Все необхідне для безпроблемного катання в інтернет-магазині Black Bike

Велосипедний інтернет-магазин Black Bike створений велосипедистами для велосипедистів. Наші співробітники отримують знання про особливості катання і способах ремонту не під час переглядів роликів в інтернеті, а з власного досвіду. Ми допоможемо підібрати велосипед для будь-якого члена сім'ї, новачка або людини з досвідом. Зручний онлайн-каталог дозволить швидко знайти потрібну модель або запчастину. Ми намагаємося йти назустріч нашим клієнтам, і якщо покупець не може відразу заплатити всю суму, надаємо розстрочку. Роботам по всій території України.

Вгору