Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.
0
Мій кошик

Колеса на велосипед

Основні велокомпоненти - колеса

Велосипедні колеса - один з найбільш важливих елементів в конструкції байка. Вони являють собою виріб, що складається з таких основних елементів, як обід, втулка, спиці, а також для комфортної їзди вибирається підходяща камера і покришки. Для більшості велосипедів виготовляються колеса з міцними сталевими спицями, кількість яких може відрізнятися (від 12 до 40). Спеціальні спортивні велосипеди іноді мають колеса з плоскими спицями, а в гоночних байках можуть використовуватися дискові, які мають високу жорсткість і забезпечують хороші аеродинамічні характеристики.

Від якості залежать багато експлуатаційні характеристики велосипеда, тому до даних елементів конструкції висувають високі вимоги, тому що саме на них випадає найбільше навантаження, яка створюється як вагою велосипедиста, так і нерівностями дороги. Тому при виборі слід враховувати тип байка - до гірського велосипеду пред'являють дещо інші вимоги, ніж до прогулянкового або шосейного.

Відмінності і особливості

Колеса розрізняються за розміром і іншим параметрам.

  • Обід може мати різний діаметр, ширину, форму перетину, товщину стінок, від цього залежить жорсткість колеса. Якщо обід має недостатню жорсткість, він може використовуватися при їзді по рівних дорогах, але при високих навантаженнях по бездоріжжю даний елемент швидко деформується. Тому, якщо передбачається катання в складних умовах і високі навантаження, варто купити більш жорсткі ободи. При достатній жорсткості колесо для ровера має мати не надто велику вагу, тому виготовляють велосипедні ободи з алюмінію або карбону - суперлегкого і міцного матеріалу.
  • Кількість спиць - зазвичай їх число становить 32-36, але іноді їх може бути більше або менше. Спиці забезпечують достатній рівень жорсткості у всіх напрямках. Чим дорожче велосипед, тим більше якісні спиці застосовуються. Вони можуть виготовлятися зі сталі, алюмінію, титану. Сталеві спиці мають спеціальне покриття з хрому, нікелю, завдяки чому підвищується їх корозійна стійкість і довговічність.
  • Ніпель виготовляється зі сталі, бронзи або алюмінію.
  • Спосіб кріплення - за допомогою наскрізної осі або ексцентрикового механізму.
  • Діаметр велоколес може становити від 10 до 29 дюймів. Найменші використовуються для дитячих велосипедів, з розміром 24 "- в підліткових моделях і байках для екстремального катання. На гірський великий найчастіше ставлять більші вироби з діаметром 26 і 27,5 ", шосейні і міські велосипеди найчастіше оснащують 28-дюймовими колесами.

При виборі комплектуючих необхідно також врахувати те, який тип гальма стоїть на вашому байці. Заміна колеса може знадобитися при його зносі, а також при деформації внаслідок попадання в вибоїну на дорозі. Багато велосипедистів змінюють колеса, щоб поліпшити характеристики свого велосипеда. Скільки коштують колеса на велосипед, залежить від матеріалу виготовлення, виробника, інших характеристик.

Інтернет-магазин Black Bike: всі необхідні комплектуючі до велосипедів

Правильно вибрати потрібні деталі не завжди просто, так як важливо врахувати багато чинників і особливості конструкції байка, тому перед покупкою варто проконсультуватися з фахівцями вело-магазину Black Bike (Україна), які допоможуть зробити правильний вибір і купити заднє і переднє колесо для гірського, міського , шосейного велосипеда за вигідною ціною з потрібними характеристиками (під диск або обідні гальма), можливість доставки поширюється на всю Україну. У нашому інтернет-магазині можна купити як велосипедне колесо в зборі, так і окремі елементи - втулки, ободи, спиці хорошої якості.

Вгору