Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.
0
Мій кошик

Камера до велосипеда

Сортування:
за популярністю сначала дешевле за назвою

Чому важливо правильно підібрати камеру?

Україну можна зарахувати до однієї з країн, в яких велоспорт дуже популярний. У Києві та інших містах можна зустріти як зовсім юних, дорослих, так і літніх велосипедистів. Велосипедної прогулянкою можна урізноманітнити дозвілля, крім того, це відмінна кардиотренировка, тому велосипеди так популярні! Щоб велосипед був маневреним і керованим, важливо подбати про його справності. Велосипеду, як і будь-якого транспортного засобу, періодично необхідний ремонт і обслуговування.

Навіть досвідчені велосипедисти періодично стикаються з такою проблемою, як прокол камери. Якщо неможливо полагодити колесо, потрібно купувати нову камеру. До вибору даної запчастини варто поставитися відповідально, тому що від її якості буде залежати експлуатаційний термін, надійність, а від правильного підбору - комфорт під час їзди. Так, щоб вести байк було максимально зручно, перед тим, як купити деталь, потрібно визначитися з такими характеристиками, як типорозмір, ширина і вид ніпеля. Необхідні габарити і допустимий тиск вказуються виробниками безпосередньо на самих покришках.

Так, на покришці може бути вказаний точний розмір - маркування 28х1,5 означатиме, що конкретна камера підійде на колесо 28, шириною 1,5 дюйма. Також може бути вказаний один або кілька допустимих показників діаметра обода і кілька показників ширини, що позначають діапазон допустимих значень. Показники можуть зазначатися як в дюймах, так і в міліметрах, тому варто уважно вивчити характеристики деталі перш ніж купити її. Правильно підібрана по типорозміру гума істотно знизить шанс проколу в подальшому, забезпечить безпеку і комфорт під час пересування на велосипеді.

Види ніпелів і їх особливості

Ніпель - це забезпечена зворотним клапаном велосипедна запчастина, що складається з трубки. Ніпель необхідний для того, щоб шину можна було накачати повітрям. Дані деталі представлені на сучасному ринку декількома видами. Так, виділяють обгумовані і металеві ніпелі. Ціна перших доступніша, при цьому вони відрізняються невисокою надійністю. Ціни камер з металевими ніпелями вище, так як такі деталі більш довговічні і надійні. Також ніпелі відрізняються типом вентиля і діляться на три види:

  • Dunlop - використовується для велосипедів старого зразка;
  • Presta - підходить для спортивних, шосейних, гібридних моделей;
  • Schrader - універсальний і дуже зручний тип, так підкачати камеру, оснащену подібним ніпелем можна за допомогою автомобільного насоса.

Не менш важливо звернути увагу на матеріал виготовлення велокамери. Сучасні виробники найчастіше використовують при виробництві батілкаучук або латекс. Батілкаучук має відносно невисоку ціну і високі експлуатаційні властивості - така гума прекрасно підійде для міських велопрогулянок і прослужить тривалий час. Латексні камери часто використовуються для спортивних великов, так як відрізняються легкістю, еластичністю і високою енергоефективністю.

Black Bike - великий асортимент запчастин і аксесуарів для велосипедів

Купити камеру для колеса гірського, спортивного або іншого велосипеда - від 12 до 29 дюймів, можна через інтернет-магазин Black Bike, де також можна за приємною ціною замовити інші велосипедні запчастини, вело аксесуари з доставкою в Київ і по всій країні (тільки Україна) . Камери, представлені в каталозі, відрізняються:

  • надійністю;
  • довговічністю;
  • відповідністю зазначених на сайті характеристикам.

Те, скільки коштує камер для велосипеда залежить від характеристик запчастини - вартість може варіюватися в великому діапазоні в залежності від ширини (12, 18 дюймів), матеріалу виготовлення та інших параметрів. У Black Bike кожен купить відповідну велосипедну камеру на будь-який великий - гірський, спортивний, шосейний або будь-яку іншу модель.

Камера - елемент який зберігає повітря під тиском всередині покришки (крім безкамерних коліс). Завдяки їй збільшується комфорт за рахунок зниження вібрацій, що передаються від нерівностей дороги. Повітря накачується через спеціальний ніпель. Вони бувають двох типів: Schrader (автомобільний) або Presta. При виборі крім точного розміру, звертайте увагу і на довжину ніпеля. Якщо він буде коротше висоти обода, то накачування буде вже дещо складніше, знадобиться спеціальний подовжувач. Якщо на короткий обід взяти довгий ніпель - буде незручно. При експлуатації необхідно стежити за тиском в колесах, необхідні значення вказують на боковині покришки. Важливо дотримуватися цих значень і зберігати тиск в рамках максимально і мінімально допустимих. У цьому кращими помічниками будуть насоси з манометром. Камери можуть мати різні антипрокольні технології.

Але для того щоб Ваші поїздки не захмарювалися спущеними колесами - ми рекомендуємо використовувати антипрокольні герметики. Вони заливаються прямо в камеру і при появі проколу, він буде моментально заклеєний прямо на ходу! Заливка відбувається через ніпель, тому варто звертати увагу, щоб він був розбірний. Якщо всі Schrader'и розбираються, то ось Presta - ні. Тому якщо Ви плануєте використовувати герметики, при покупці камери, уточнюйте це момент і проконсультуйтеся з нашими фахівцями щоб ми змогли підібрати необхідний для Вас варіант. А щоб залити необхідний обсяг антипрокольной герметика для вашого колеса, щоб при потребі все коректно спрацювало, радимо звертатися в майстерню Black Bike.

Вгору