Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Велосипедні покришки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Покришка – компонент який забезпечує зчеплення велосипеда з дорогою. Для кожного покриття і типу велосипеда, існує свій тип покришки. Наприклад, на шосе потрібен хороший накат і легкість розгону. В такому випадку використовують сліки, тобто без зубастих шипів. Невиразний протектор присутній, але суто для кращого зчеплення в поворотах і при гальмуванні. На пересіченій місцевості або ж на гірських велосипедах використовують зубасту покришку, для кращого зчеплення на ґрунті або грязі. Вона як раз і нагадує автомобільну грязьову покришку.

І між цими протилежними видами знаходиться золота середина гравійних покришок. Це коли в покришці поєднанні, позашляхові якості та хороший накат на асфальті. Шипи на такому типі розташовуються, як правило, дуже близько один до одного, для кращого показника накату. Також сама покришка місцем контакту може ділитися на зони. Таким чином зубаста частина буде тільки ближче до країв, для забезпечення впевнених проходжень поворотів на будь-якому покритті, а центральна частина, буде рівномірною наближеною до сліку. Для міських велосипедів є полуслікові покришки, коли невиразний малюнок присутній, але більше для відведення води з зони контакту і головною метою є хороший накат.

У нашому магазині Black Bike, ми зібрали для Вас тільки найкращі бренди в індустрії велопокришек. З них: Panaracer (Японія), Schwalbe (Німеччина), Vittoria (Італія), Continental (Німеччина) і Hutchinson (Франція). Ми завжди готові підібрати потрібний тип покришки (і не тільки) під ваші потреби і стиль катання, для того щоб кожна поїздка було втіленням насолоди і комфорту.

Вгору