Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Великий вибір велосипедних аксесуарів в магазині

Кожен велосипед, який ви купуєте в Black Bike, вже готовий до експлуатації. Вам, немов художнику, лише залишається внести свої завершальні штрихи - доповнити його необхідними аксесуарами для комфортної та безпечної їзди.

Найбільш важливими велоаксесуарами є так звані засоби першої допомоги на випадок проколу колеса - це ремкоплекти (заплатки), насос, камера, мультитули, бортувальні лопатки (для зняття покришки). Не тільки для далеких виїздів, але і при катанні містом важливо мати при собі цей необхідний мінімум, який дозволить виправити різні неприємності і продовжити шлях. Переднє світло і задня фара необхідні для того, щоб забезпечити вашу видимість на дорозі у вечірній та нічний час.

Коли починаєш думати про комфорт і функціональність, до цього всього обов'язково додається сумка (для телефону, ключів, інструментів, того ж ремкоплекту, під флягу і т.д.), а для далеких виїздів й багажник. Можливі варіанти сумок різного розміру кріпляться на кермо, на / під раму, під сідло, на багажник, тим самим рівномірно розподіляючи вагу вашого багажу уздовж всього велосипеда, не перевантажуючи заднє колесо.

Крила і щитки під раму допоможуть залишатися в чистому одязі навіть в мокру погоду. Підніжка позбавить вас від пошуку місця, де обперти байк і вам не буде потрібно притуляти велосипед до стіни, тим самим дряпаючи його покриття.

Що стосується паркування, в наш час не один замок не гарантує того, що велосипед не вкрадуть, питання лише в тому, скільки часу грабіжник готовий витратити та яких докласти зусиль. Тут вирішує якість і міцність велозамків. Найбільш надійною конструкцією велозамку називають U-подібну, так як дугоподібний прут неможливо зірвати звичайним інструментом.

Сучасні велокомп'ютери допомагають збирати найбільш важливі показники для райдера: кілометраж, час, проведений в дорозі, середню швидкість і т.д.

Ще один важливий елемент - це дзвінок. За допомогою звукового сигналу велосипедист повідомляє пішоходам про свою присутність.

Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за професійною консультацією на сайті, за телефоном або просто зайшовши в магазин, і задати ваші запитання.

Вгору