Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Сумки для велосипеда

Велосумка – це перш за все функціональність та комфорт під час ваших виїздів. Даний аксесуар надає швидкий та зручний доступ до ваших речей та будь-яких корисних дрібничок (телефону, ключів, інструментів, фляги, ремкомплекту і т.д.).

Для дальніх туристичних виїздів багатьом райдерам вже так звично використовувати великі велобаули, які кріпляться на багажник, але сьогодні з’явилося велике різноманіття альтернативних опцій.

Байкпакінг сьогодні - це цілий рух. Всілякі варіанти сумок різного розміру кріпляться на кермо, на / під раму, на вилку, підсидільні, на багажник тим самим рівномірно розподіляючи вагу вашого багажу уздовж всього велосипеда, не перевантажуючи заднє колесо. Перш за все- це легкоходство, тобто відмова від усього зайвого і осмислене планування вашого

маршруту.

У Black Bike на вас чекає широкий асортимент зручних та функціональних сумок для велосипеда. Ми ж завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Щоб отримати допомогу, послугу або пораду щодо велосфери ви можете скористатися нашим чатом на сайті, зателефонувати за номерами телефону або завітати в магазин. Black Bike знаходиться за адресою м.Дніпро, вул.Олеся Гончара 8. Працюємо для вас кожного дня з 10 до 19.

Вгору