Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Окуляри спортивні сонцезахисні

Велосипедні сонцезахисні окуляри для спорту - необхідна для комфорту екіпірування

Ті, хто звик у вільний час кататися на велосипеді, купують собі різні аксесуари і пристосування, до яких і відносяться спортивні сонцезахисні окуляри. Їх основна функція - захист від сонця, бруду, повітря, води, комах та інших факторів.

На цьому аксесуарі не варто економити, так як, якщо ви купите недорогі окуляри від маловідомої фірми, то замість якісної картинки можете отримати спотворену, а очі будуть швидко втомлюватися.

Які вибрати спортивні сонячні окуляри?

Все залежить від особливостей застосування:

  • повсякденні прогулянки - купите саму звичайну модель;
  • професійний велоспорт - окуляри слід вибирати особливо ретельно, враховуючи форму конструкції і якість лінз;
  • екстремальне катання - купіть веломаску, перевагою якої буде великий огляд. ,

Якісні велоочки скоріше за все будуть мати товсті лінзи подовженої форми. Ціна на захисні окуляри для велоспорту доступна. На що ж звернути увагу при виборі? Перш за все на оправу. Вона не повинна бути металевою, так як такий тип оправи буде небезпечний під час падіння. Тому найідеальніший варіант - пластикова оправа. Вона буде маловагі, але при падінні не розлетиться. Крім того у продажу можна знайти різні форми і підібрати з них найзручнішу по посадці. Так, вони може бути виглядають не так привабливо, як залізні варіанти, проте в разі занять спортом більш надійні. Крім того, якщо ви віддаєте перевагу агресивний тип їзди, то важливо, щоб у вибраній моделі була жорстка посадка. З приводу лінз слід пам'ятати, що вони можуть з часом псуватися, навіть незважаючи на щоденний і ретельний догляд.

Пошкодження рано чи пізно можливі. Тому найідеальніший варіант - велосипедні окуляри зі змінними лінзами, адже набагато простіше поміняти самі лінзи, ніж всі очки. Крім того, у лінз може відрізнятися пропускаемость світла. Чим нижче цей параметр, тим гірше видимість, що особливо критично при швидкісній їзді. Так як же правильно вибрати окуляри? Перш за все враховуйте свій смак, так як модель ви будете вибирати перш за все для себе, під свій імідж і стиль. Але при цьому вони повинні щільно прилягати і надійно фіксуватися. Ідеальний варіант - модель з системою проти ковзання. Кращий огляд буде отримано в тому випадку, якщо навколо стекол і біля скронь НЕ буде оправи. Носова підкладка повинна бути грубою і бути схожа на подушечку. Ті, у кого поганий зір, можуть купити велосипедні спортивні окуляри з діоптріями. Ну а найкращий варіант - моделі, в яких лінзи знімаються.

Де в Україні краще купити спортивні сонцезахисні чоловічі окуляри з доставкою в Київ?

У нашому інтернет-магазині Black Bike з офісом в місті Дніпро (Дніпропетровськ, Україна) можна купити спортивні окуляри від сонця і інші велотоварів за вигідною ціною. Вибір у нас просто величезний. Серед асортименту є також запасні лінзи до Велоокуляри. Оперативна доставка спортивних захисних і сонцезахисних окулярів здійснюється в усі міста України (Харків, Київ) та інші населені пункти. Ми пропонуємо найкращу продукцію виключно високої якості. У нас також діє приваблива система знижок і бонусів.

Вгору