Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Шосейні велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шосейні велосипеди – це королі асфальту, справжні володарі швидкості. Вони – це неповторний стиль та несамовитий драйв!
Шосейники — один з найстаріших класів велосипедів (тривалістю більше 100 років!) разом із міськими велосипедами, тому все, що в цьому класі велосипедів відбувається — це про досвід та надійність.

Останнім часом шосейні велосипеди отримували значні зміни, і сучасні роудбайки це вже зовсім не те, що було 5-7 років тому. Зі спільного - лише назва. Значні еволюційні, а іноді і революційні зміни означають, що тепер головне у шосейнику не тільки максимально низька вага (класс “лайтвейти”), а й аеродинамічні показники (аерошосери), параметри жорсткої рами (спринтерські шосери) та її комфортні властивості (ендуранс шосейники).

Дискові гальма також додали до варіативності у виборі вашого надійного карбонового чи алюмінієвого інструменту для досягнення мети. А ще дискові гальма - це впевненість та контроль на кожній ділянці дорозі при катанні, тренуванні та на змаганнях.

Кольорове рішення також важливе, адже на гарному велосипеді ви виглядаєте ще краще. До того ж фотографії із вашою участю виходять гарнішими. Не кажучи вже про те, що на більш привабливому велосипеді кататися хочеться частіше. І не забуваємо про “гоночні” кольори — червоний та білий. Вони “катять” швидше. Просто повірте!

За надійність велосипеда відповідають високоякісні бренди, які ми обрали для торгівлі, та відповідальні фахівці, які роблять передпродажну підготовку велосипеда та його налаштування. Що в свою чергу означає можливість протестувати будь-який велосипед, та бути впевненим у його повній функціональності. Сервіс та ремонт шосейних велосипедів ми також виконуємо на вищому рівні, тож звертайтесь щодо цього питання до майстерні Black Bike.
Отримати якісну консультацію стосовно підбору та придбання шосейного велосипеда у Дніпрі чи в Україні ви можете в нашому веломагазині
Black Bike. Купити онлайн будь-яким зручним для вас способом (чат, месенджери, e-mail, тощо) або офлайн, відвідавши магазин за адресою Дніпро, вул. Олеся Гончара, 8.

Вгору