Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.
0
Мій кошик

Підсідельний штир

Сортування:
за популярністю сначала дешевле за назвою

Купити підсідельний штир для велосипеда. Замовити підсідельний штир для велосипеда по каталогу з доставкою. Знижка та розпродаж на підсідельний штир минулої колекції Дніпро. Вибрати сідло та підсідельний штир з каталогу під індивідуальне замовлення з доставкою і установкою

Купить подседельный штырь для велосипеда. Заказать подседельный штырь для велосипеда по каталогу с доставкой. Скидка и распродажа на подседельный штырь прошлой коллекции Днепр. Выбрать седло и подседельный штырь из каталога под индивидуальный заказ с доставкой и установкой.

Підседельні штирі для будь-якого велосипеда

Подседельные штыри для любого велосипеда

Підсідельний штир - компонент, який забезпечує становище вашого сидіння на велосипеді. Бувають різного діаметру і довжини, тому при покупці потрібно чітко знати параметри необхідного елемента. В основному виготовляються з 3-х видів матеріалів: карбон, алюміній, сталь. Останнє ж зустрічається вкрай рідко, і то на дуже бюджетних велосипедах. Алюмінієвий штир - найпоширеніший вид, зустрічається як на велосипедах початкового рівня, так уже і на професійних байках. Варто вибирати такий виріб іменитих брендів, так як якість металу буде набагато вище. Так звані No name використовуватимуть м'який алюміній, і ймовірність його зігнути дуже велика. Існують також підсідельні штирі з вбудованим амортизатором і різними пом'якшувальними конструкціями. Найчастіше такий вид встановлюють на міські або прогулянкові велосипеди. І, нарешті, карбонові підсідельні трубки. Помилково багато хто сприймає їх як ненадійні. Але це не так. Як і з усіма комплектуючими, варто вибирати тільки імениті бренди, і саме це забезпечить вашу безпеку. Також при установці варто звертати увагу на силу затягування, при це слід використовувати динамометричний ключ. Якщо ж у вас такого інструменту немає, тоді буде правильним звернутися в майстерню Black Bike, у нас такий інструмент є, і наші кваліфіковані фахівці зможуть вам допомогти.

Підседельний штир - компонент, який забезпечує положення вашого сидіння на велосипеді. Бувають різного діаметру і довжини, тому при покупці потрібно чітко знати параметри необхідного елемента. В основному виготовляються з 3-х видів матеріалів: карбон, алюміній, сталь. Останнє ж зустрічається вкрай рідко, і то на дуже бюджетних велосипедах. Алюмінієвий штир - найпоширеніший вид, зустрічається як на велосипедах початкового рівня, так вже і на професійних байках. Варто вибирати такий виріб іменитих брендів, так як якість металу буде набагато вище. Так звані No name використовуватимуть м'який алюміній, і ймовірність його зігнути дуже велика. Існують також підсідельні штирі з вбудованим амортизатором і разними пом'якшуючими нерівності конструкціями. Найчастіше такий вид встановлюють на міські або прогулянкові велосипеди.

І нарешті карбонові підсідельні трубки. Помилково багато хто сприймає їх як ненадійні. Але це не так. Як і з усіма комплектуючими, варто вибирати тільки імениті бренди і саме це забезпечить вашу безпеку. Також при установці варто звертати увагу на силу затягування, при цьому слід використовувати динамометричний ключ.

Якщо ж у вас такого інструменту немає, тоді буде правильним звернутися в майстерню Black Bike, у нас такий інструмент є, і наші кваліфіковані фахівці зможуть вам допомогти.

Вгору