Друзі!

EliteChallenge повертається в Україну!

Компанія Паул Ланге Україна у співпраці з італійським виробником велотренажерів ELITE організовує змагання на велотренажерах, які проходять в багатьох країнах світу, і втретє в Україні. Цьогорічна траса Elite Challenge - це ділянка гонки з кільця полської Буковини:

  • Відстань: 3 км
  • Середній нахил: 3,3 %
  • Макс. нахил: 9,0 %

Учасник який подолає трасу за найкоротший час стає переможцем. В 2021 році до звичних категорій "чоловіки" і "жінки" ми додаємо категорію "Про". Переможці категорій "чоловіки" і "жінки" отримують інтерактивний тренажер від  Elite - Suito-T. Переможцю категорії "Про" дістанеться ролерний тренажер  Elite Quick-Motion.

Всі учасники, які подалають челендж, автоматично незалежно від результату приймають участь у розіграші класичного тренажера  Elite Novo-Force. Шанс на перемогу має кожен.

Починаємо 19 листопада і змагаємось до 19 грудня 2021.

Ми вболіваємо за Вас!

 

Загальна інформація

Період проведення: 19 листопада 2021 – 19 грудня 2021

Хто може приймати участь: Особи віком від 16 років

Місця проведення: Веломагазини партнери, що приймають участь у змаганнях

Що потрібно мати при собі: В веломагазині буде вже встановлений велосипед з інтерактивним велотренажером Elite Direto XR-T з безконтактними педалями. Можливо використання іншого велосипеда та/або власних педалей будь-якого типу.

Кожен учасник має право на тестувальні заїзди. В залік змагань приймається тільки один результат від одного учасника, який буде зафіксований. Після фіксування часу учасника організатор не приймає для фіксації інші спроби.

Результати змагань: Щотижня кращі результати публікуються на сторінках Паул Ланге Україна у соціальних мережах. Підписуйтесь і слідкуйте за новинами.

Переможців змагань буде оголошено до 23 грудня 2021.

Призи: Всі учасники змагань приймають участь у лотереї з виграшу тренажера Elite Novo-Force.

Головні призи: Переможці категорій "чоловіки" і "жінки" отримують інтерактивний тренажер від Elite - Suito-T. Переможцю категорії "Про" дістанеться ролерний тренажер Elite Quick-Motion.