Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Виноси на кермо велосипеда

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Виноси - важливий елемент управління, який прямо впливає на чуйність велосипеда на обертання керма. На перший погляд може здатися непримітним, не особливо важливим елементом, але не варто його недооцінювати. Чи відчуваєте дискомфорт при їзді? Під час катання присутнє оніміння рук? - можливо у вас неправильно підібраний винос! Найпоширенішим матеріалом для їх виготовлення є алюміній. Саме він дає необхідну жорсткість і невелику вагу. Також алюміній забеспечує надійність цього відповідального елемента управління. Карбон також застосовується як матеріал для виготовлення, але зустрічається не так часто. Багато хто скептично і недовірливо ставиться до таких виносів. Ну і звичайно ж, самим бюджетним варіантом буде сталь. В цьлму випадку отримуємо хоч і невелику вартість, але дуже велику вагу.

Другою важливою складовою, на яку прямо впливає винос - це звичайно ж посадка їздця. А як ми всі знаємо, посадка - це і комфорт при їзді, і здоров'я, ​​правильна / неправильна робота суглобів, і продуктивність. Підібрати для себе абсолютно відповідні параметри вкрай важко, а в домашніх умовах практично неможливо. Для цього існує спеціальна послуга Bike Fit. Наші фахівці вимірюють ваші анатомічні параметри, і за допомогою спеціального професійного обладнання підберуть правильні і необхідні індивідуально для вас значення, як у випадку з виносом: кут нахилу і довжина. Саме ці параметри і є одними з багатьох, які задають вашу позу і посадку. Пройшовши цю процедуру, ви зможете відчути всі позитивні сторони комфорту, правильної роботи суглобів і вашої продуктивності без зайвої втоми.

Веломагазин та майстерня Black Bike завжди вас чекає у себе, щоб зробити кожну вашу поїздку насправді незабутньою і переповненою лише позитивними емоціями!

Вгору