За останні 5 років особливої популярності набрали воскові-парафінові мастила для ланцюгів, адже вони мають декілька сильних плюсів: вони чистіше і легше вимити трансмісію після тривалого використання . Але паралельно завжди були люди, які експериментували з твердим чистим парафіном і воском, топили на водяній бані і окунали туди ланцюги. Метод доволі складний і довгий, а ресурс використання ланцюга був не дуже великий.

Згодом один фанат цього метода розробив декілька парафінових сумішей для різних сезонів(літо/весна-осінь/зима) і інструкцію, як користуватись клієнту у домашніх умовах.

Тож ми пропонуємо вам варіння ланцюгів у цих готових сумішах. Топимо суміш ми не на вогні, а у спеціальному воскоплаві з витримкою технічно правильної температури правління суміші і часу.

Цей метод, як і використання парафінових рідких мастил, потребує максимального очищення трансмісії і особливо ланцюга. Трансмісії ми миємо спеціальною хімією, розчинниками, з використання ультразвукової ванни. Далі чистий і сухий ланцюг окунаємо в розтоплену суміш, витримуємо необхідний час при потрібній температурі (для кожної суміші вона своя), даємо застигнути і потім встановлюємо на велосипед .

Ресурс звареного ланцюга – 500-800 км, в залежності від умов використання. На шосейних велосипедах ресурс трохи більший ніж на мтб.

Суміш не вимивається водою. При використанні на мтб велосипедах не витирається о траву і не забивається пилюкою.

Коли суміш відпрацювала свій ресурс, достатньо вимити тільки ланцюг і зварити повторно.

На якість перемикання не впливає, але потребує трохи часу, щоб ланцюг розробився і почав вільно перемикатись по зірках. Ця прикатка займає 15-30 хвилин максимум.

Дізнатися докладніше, про цю послугу і інших роботах які ми виконуємо і записатися на технічне обслуговування ланцюга Ви можете за телефоном майстерні Black Bike.