Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Міський складаний велосипед

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фолдингові чи складні велосипеди — це частина міських велосипедів (але це окремий клас), які відповідають вимогам бути простими, практичними, надійними, компактними (звичайно) та... так, візуально приємними.
Більшість фолдингових велосипедів зроблені за одними штампами (складання у лише одну площину - вбік, 20-ти дюймові колеса, форма рами “як у всіх”), але і тут є багато відмінностей — хтось використовую 18 чи 24 дюйми, планетарки замість зовнішних передач, деяки велосипеди одразу обладнанні крилами, багажниками, світлом. Велосипед може складатись у три чи більше площини, та рама може бути власною розробкою виробника, а це означає, що можна отримати екзотичну раму, як за виглядом, так і конструкційно. Ще бувають складні велосипеди з педальним асистентом, тобто мова іде про повноціний електровелосипед. Фолдингові велосипеди дійсно бувають напрочуд різноманітними.
Обрати свій фолдинговий велосипед ми вас запрошуємо до Black Bike – тут є можливість побачити їх наживо, протестувати та скласти своє враження про цей клас велосипедів. Та навіть можна придбати собі, якщо він дуже сподобається, бо користь та зручність від такого велосипеда важко передати словами. Це можливо лише через дії.
Складний велосипед – супергерой сучасного рітма життя!
Не для кого не секрет, що сучасні міста потопають у авто заторах. Пошуки вільного паркувального місця для авто іноді займають до 20-30 хвилин, якщо це центр міста та поблизу нього. Але не тільки автовласники страждають від цього. Через затори багато громадян різного віку мають проблему з можливістю вчасно добратися громадським транспортом до місця роботи, навчання, лікування тощо. У багатьох країнах Європи та Америки, десятиліттями та навіть вже століттями, цю проблему для себе городяни вирішують велосипедним транспортом.
Велосипед це достатньо швидко та зручно. Впродовж поїздки, навіть якщо це рутинне пересування на роботу та по справам, людина все одно отримує певну порцію корисного кардіонавантаження, підтримує значну частину м’язів у тонусі, та отримує певні позитивні емоції від свободи руху.
Та для деяких людей проблемою стає зберігання велосипеда, особливо на роботі та у навчальних закладах.
Вирішення цієї проблеми цілком і повністю покладено на розвиток велосипедної інфраструктури взагалі, та конкретно на складні велосипеди.
Складні велосипеди мають багато переваг у місті у порівняння з класичними велосипедами:
- компактно складаються для комфортного зберігання будь де;
- мають ручку або навіть чохол з ручкою для переноски;
- у складеному вигляді важаються ручним багажем, та можуть без перешкод заноситись до будь якого міського транспорту, будівель, офісів, кафе тощо;
- якщо ви полюбляєте доглядати свій велосипед самі, його компактний розмір стане зручною особливістю при митті та технічному обслуговуванні його у квартирі.
Та й взагалі, складний велосипед функціонально майже не відрізняється від класичного. На складних велосипедах навіть мандрують з повним навантаженням.
Так, він програє у максимальній швидкості та її підтриманні на великих відрізках, у комфорті по поганомум дорожному покритті, у ергономіці посадки. Що можно віднести до так званих «-» для складних велосипедів.
Тож давайте зробимо висновки з вищесказаного:
- якщо вам потрібен транспорт у місті на відстані в межах 10 км в одну сторону (але це не догма);
- якщо ви не хочете велосипед ніде залишати, а хочете брати його з собою у приміщення та міський транспорт;
-якщо все ж більшу частину вашого маршруту вам комфортніше долати особистим автомобілем, і проблемою є тільки 1-3-5 км у самому місті;
-якщо ви хочете пересуватись в 3 а то й в 5 разів швидше пішохода, без обмежень в русі, наприклад поспішаючи на роботу/навчання,
вам обов’язково треба розглянути та спробувати складний велосипед!

Вгору