Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Професійні вело інструменти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Професійні велоінструменти використовують для монтажу/демонтажу та налаштування комплектуючих велосипеда, а також для складних ремонтів в домашніх умовах.

Серед великого різноманіття інструментів для обслуговування велосипеда слід звернути увагу на ті, які використовуються найчастіше:

- знімачі для касети, тріскачки, каретки;

- «батіг» для зняття касети;

- кусачки для обрізання троса для його заміни або просто для того, щоб привести старий трос в нормальний вигляд;

- шестигранники;

- торцьові ключі (Torx) для регулювання деяких дискових гальм;

- ключ для установки і натяжки спиць. Таким ключем в майстерні вирівнюють так звані «вісімки». Виправлення коліс вимагає певних знань і техніки, тому щоб вирівняти колесо, радимо звернутися в веломайстерню;

- витискач ланцюга (для роз'єднання ланок ланцюга). Такий інструмент може бути в комплекті мультитула. Слід додати також запасні замочки для ланцюга на випадок, якщо ланцюг розірветься в дорозі;

- ключ для конусів втулок. Потрібно два ключі в розмірах 13х15 і 14х16;

- знімач шатунів. Найбільш поширений - під квадратну вісь шатуна. Для того, щоб спростити процес зняття шатунів, слід змастити квадратну вісь каретки.

Наші менеджери допоможуть підібрати найбільш оптимальні інструменти виходячи з ваших потреб і побажань. У разі, коли необхідний складний ремонт, вам зможуть допомогти в майстерні Black Bike c переліком послуг якої можна ознайомитися на нашому сайті.

В магазині Black Bike ви можете придбати аматорські та професійні інструменти для обслуговування вашого велосипеда від Longus, Lezyne, PRO, Shimano, Zefal, BH, Bike Hand, Neko та інших відомих брендів.

Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Щоб отримати допомогу, консультацію або скористатися послугами нашої майстерні, ви можете написати в чат на сайті, зателефонувати за номерами телефону або відвідати магазин. Веломагазин і майстерня Black Bike знаходиться за адресою м. Дніпро, вул. Олеся Гончара 8. Працюємо для вас щодня з 10.00 до 19.00.

Вгору