Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Інструмент для обслуговування велосипеда

Регулярний догляд необхідний будь-якому механізму, і велосипед не є виключенням. Для його обслуговування розроблено спеціалізовані інструменти, які можна розділити на професійні, які частіше використовуються в умовах майстерні, та аматорські, розробники яких передбачили їх використання у «польових» умовах.

Аматорські інструменти ще називають мультиінструментами або портативною майстернею. Конструктивно вони подібні до розкладного ножа. Мультитул з мінімальною кількістю функцій, зазвичай, містить найбільш поширені шестигранні біти та дві викрутки – пласку та хрестову. Такий набір райдер зможе возити з собою завдяки його компактності та невеликій вазі. Дане рішення завжди стане у пригоді. Не лише підчас далеких виїздів, але і при катанні містом важливо мати при собі мультитул та велоаптечку, що дозволить виправити різні неприємності або, наприклад, підтянути рульову, налаштувати гальма та перемикач швидкостей, та впевнено продовжити шлях.

Серед великого різноманіття інструментів для обслуговування велосипеду слід звернути увагу на ті, які використовуються найчастіше:

- зйомник касети та тріскачки;

- «хлист» для зняття касети;

- кусачки для троса для його заміни або просто для того, щоб привести старий трос у нормальний вигляд;

- торцьові ключі (Torx) для регулювання деяких дискових гальм;

- бортувальні лопатки для зняття покришки з колеса;

- велоаптечка (набір для ремонту камери) – це must-have у рюкзаці велосипедиста. Зазвичай, набір містить латки з «сирої» гуми, наждак та клей або ж латки-самоклейки та бортировка (не обов’язково);

- спицний ключ для встановлення та натяжки спиць. Таким ключем у майстерні вирівнюють так звані «вісімки». Правка колес потребує певних знань та техніки, тому щоб вирівняти колесо, радимо звернутися до веломайстерні;

- вижимка ланцюга (для роз’єднання ланок ланцюга). Такий інструмент може бути в комплекті мультитулів. Слід додати також запасні замочки для ланцюга на випадок, якщо ланцюг розірветься в дорозі;

- ключі для конусів втулок.  Потрібно два ключа в розмірах 13х15 та 14х16;

- зйомник шатунів. Найбільш поширений – під квадратну вісь шатуна. Для того, щоб спростити процес зняття шатунів, слід змазати квадратну вісь каретки.

В магазині Black Bike ви можете придбати аматорські та професійні інструменти для обслуговування вашого велосипеду Longus, Lezyne, PRO, Shimano, Zefal, BH, Bike Hand, Neko та інших відомих брендів.

Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань. Щоб отримати допомогу стостовно велоаксесуарів, консультацію або скористатися послугами нашої майстерні, ви можете написати в чат на сайті, зателефонувати за номерами телефону або відвідати магазин. Вело магазин та майстерня Black Bike знаходиться за адресою м. Дніпро, вул. Олеся Гончара 8. Працюємо для вас щодня з 10.00 до 19.00.

Вгору