Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.
0
Мій кошик

Виробник грипс для велосипедів ESI

Сортування:
за популярністю сначала дешевле за назвою

Товари бренду ESI можна купити і замовити з доставкою в один клік в інтернет магазині Black Bike в міста: Київ, Дніпро, Харків, Вінниця, Одеса, Запоріжжя, Львів, Рівне, Миколаїв, Херсон, Суми, Черкаси, Чернігів, Хмельницький. Вибрати будь-який колір і форму грипсами і встановити їх на кермо велосипеда можна в веломастерні за попереднім записом.

Компанія ESI (Extreme Steering, Inc.) заснована в 1999 році Гері Стюартом в Північній Арізоні, і вся продукція виробляється в США. Понад двадцять років ESI створює високоякісну продукцію для велосипедної індустрії.

Засновник має професійний досвід роботи аерокосмічним інженером та любить швидкість. З 21 року він брав участь в гонках на дорожніх мотоциклах, також їздив на дьорт-велосипеді та до цього дня бере участь у національних чемпіонатах на маунтінбайку. Не дивно, що Гері потрібна швидкість, і це підштовхнуло його до створення ESI.

Дружина творця ESI, Марія також спеціаліст в області проектування й САПР. Вона допомагає компанії втілити їхні мрії в життя! Сім днів на тиждень Марія і Гері працюють для ESI Grips, будь-то в магазині або на місцевих перегонах.

Чому гріпси? Історія створення ESI Grips

Гері проводить багато годин на своєму байку. Він помічав, що під час довгих виїздів біль в руках та кистях збільшується. Як природжений винахідник і вирішувач проблем, Гері почав пошук рішення.

Працюючи в Aerospace, він наткнувся на матеріал, над застосуванням якого працював. Він був непористим і витримував суворі температури і клімат. Але найкраще те, що він відмінно амортизував. Так почалася наступна місія Гері з розробки ідеальних гріпс для гірського велосипеда з 100% силікону.

Гері Стюарт поняття не мав, що у багатьох гонщиків / райдерів були ті ж проблеми з гріпсами, що і у нього (інші захоплення були жорсткими, незручними, важкими, оберталися, погіршувалися і т. Д.). Хто б міг подумати, що проста концепція легких амортизувальних ручок без клею буде прийнята гонщиками / райдерами по всьому світу!

Так в 2003 році народився ESI Grips.

Завдяки розробці нових продуктів ESI пропонує унікальні, високотехнологічні та якісні продукти, зроблені в США.

Розгорнути
Вгору