Якщо ви хочете порадувати свою дитину новим, якісним велосипедом, який прослужить йому довгі роки, то необхідно дуже серйозно підійти до вибору велосипеда і вивчити всі його характеристики.

На що необхідно звернути увагу в першу чергу, при покупці велосипеда?
В першу чергу необхідно зупинитися на технічної складової велосипеда та його міцності, так як, якщо ви хочете купити велосипед дитині для того, що б він навчився ним керувати, можливі падіння, які можуть порушити цілісність кволих деталей. Якщо ж вам необхідно купити велосипед підлітку, потрібно враховувати в якій місцевості дитина буде кататися на велосипеді, по спеціальних доріжках, або по лісах і бездоріжжю.

Головні складові частини велосипеда, які повинні бути перевірені при покупці дитячого велосипеда це: рама, гальма, трансмісія, обода, вилка, кермо і винос.

Купити підлітковий велосипед найкраще з алюмінієвою рамою для безпеки та комфорту. Також необхідно віддати перевагу вилці з амортизованою системою та передніми гальмами. Якщо вам пропонують велосипед для екстремального типу водіння, то задумайтеся над таким вибором, для підлітка це може бути небезпечно, в такому випадку задній амортизатор повинен бути хорошої якості, що значно підвищує ціну виробу, дешеві моделі з задніми амортизаторами швидко приходять в непридатність і збільшує зусилля , що додаються на педалювання.

Рекомендуємо користуватися таблицею для підбору дитячого велосипеда в залежності від зростання та віку дитини:

 

Рост ребёнка, см

Возраст ребенка, лет

Диаметр колес, дюйм

от 75 см до 95 см

1-3

Менее 12

от 95 см до 101 см

3-4

12

от 101 см до 115 см

4-6

16

от 115 см до 126 см

6-9

20

от 126 см до 155 см

9-13

24

 Вилка на хороших велосипедах повинна бути з масляний демпфером, що дозволить забезпечити довгий термін служби велосипеда.

Найякісніші та безпечні гальма - дискові. Але для підліткового велосипеда досить ободних. вони мають хорошу силу впливу та за рахунок цього гальмування. Ободниє гальма показують свою надійність та довговічність при легкій настройці. Пам'ятайте, краще хороші ободниє гальма, ніж погані дискові. Про різницю дискових і ободних гальмах ви можете почитати тут.

Велосипед підлітковий найкраще купити з 24 - швидкісною трансмісією, це оптимальна кількість передач, з яким велосипед буде зручний в експлуатації і безпечний, тим більше, що моделі з меншою кількістю передач зараз вже не актуальні у використанні та часто йдуть на дешевих та не надійних компонентах, особливо це стосується втулок, перемикачів і тріскачки.

Щоб купити підлітковий велосипед, якому ваша дитина буде радий, необхідно враховувати його бренд, так як деяким дітям хочеться керувати велосипедом відомої марки, до того ж якість такого устаткування завжди вважається вище.

Важливий момент - BMX велосипед це не дитячий велосипед, хоч і недосвідченому покупцеві так може здатися. Це спеціалізований спортивний трюкової снаряд, для одного з напрямків BMX. Вибирайте цей тип велосипеда тільки розуміючи для чого він буде використовуватися і якщо дитина сама просить про таке. Якщо все таки вибір припав на BMX - не забудьте вибрати і придбати захист рук і ніг і обов'язково шолом.


При покупці велосипеда для дитини, необхідно враховувати вік і зростання дитини. Якщо вам потрібно купити велосипед для дівчаток і хлопчиків до року та трохи старше, то віддайте перевагу моделям з зручними ручками для управління рухом велосипеда батьками. У такому випадку зверніть увагу на якість ручки та її кріплення до основної частини велосипеда, а також на передні колеса, які повинні бути міцні і великі, для зручного маневрування. За різною ціною ви можете купити модель, яка підходить саме вам, з зручним глибоким сидінням, ременями безпеки, кошиком для зручного зберігання речей, козирком для захисту від сонячних променів і т.д.

Дитячий велосипед від 3-х років можна купити як двоколісний з додатковими маленькими коліщатками з боків, так і триколісний. Триколісний велосипед для дитини є більш безпечним, в такому віці діти вже самі можуть легко їм управляти.


Віддати перевагу двоколісному велосипеду з додатковими коліщатками краще, коли дитині виповнитися 5 років, тоді він зможе швидше навчитися на ньому їздити без допомоги бічних опор, які з часом можна демонтувати. При покупці велосипеда дитині, який тільки вчитися на ньому кататися, не забудьте купити додаткову екіпіровку для його безпеки.

Вимоги до технічних характеристик дитячого велосипеда дуже високі, при його покупці переконайтеся в міцності рами і чи підходить її довжина під зріст дитини, враховуйте вагу велосипеда, алюмінієві набагато легше, а значить більш зручні у використанні для дітей. Ланцюг на дитячому велосипеді обов'язково повинна бути закрита, для виключення попадання в неї предметів одягу дитини. Ножні гальма є кращим вибором для дитячого велосипеда.

Дитячий велосипед для дівчинки і хлопчика може відрізнятися кольором, підбирайте модель, яка подобатися вам і вашій дитині.
Купуйте дитячий велосипед в інтернет магазині Black Bike з доставкою по Україні за вигідною ціною прямо з дому.

Купити дитячий велосипед з ручкою для самих маленьких, триколісний велосипед, підлітковий велосипед