Велотренежер - це інструмент, який подовжує велосипедний сезон, щоб підтримати вашу спортивну форму в тонусі та дозволяє скрасити умовне міжсезоння симуляцією велосипедної активності. Так, це звичайно ж не те ж саме і все вірно - у всього є свої переваги і недоліки. Відразу якщо до недоліків, так це мінімальне, але відвикання від велосипеда, а також порівняльна монотонність процесу. На щастя, останнім часом поширення набули інтерактивні і розумні «смарт-станки», які вміють взаємодіяти з усякими додатками і програмами як то Zwift, Sufferfest, TrainerRoad, Rouvy і багато інших за допомогою ANT + і bluetooth-підключень і це означає що йде пора монотонних багатогодинних тренувань і приходить натомість його величність різноманітність, змагання і фан!

До недавнього часу виділяли два види велостанків - ролерний (повна імітація їзди на велосипеді) і стаціонарний (під заднє колесо, з рекомендованою заміною покришок на спеціальні, для тренажерів) станок. Деякі з них можуть бути з приставкою «смарт», але інтерактивні станки в основному, це станки які не використовують заднє колесо і на них встановлена ​необхідна вашії трансмісії касета на барабан самого станка.

Існує хибна думка, що станок для велосипеда це пристрій виключно про холодну пору року (осінь і звичайно ж зима). Станки використовують і для розігріву на змаганнях і просто коли на вулиці дощ, а тренування пропускати не можна. Всесвітня пандемія коронавіруса теж відклала цікавий відбиток на попит на велотренажери - їх беруть як смажені пиріжки (або правильніше буде сказати як маски і антисептики) і ажіотаж тільки посилюється з кожним місяцем, так як тренування вдома це ще й безпечно навздогін до «дуже зручно».

 

Загалом, все що вам треба знати про велотренажери ми розповіли. Тепер залишилося підібрати собі один за смаком, вашою метою та відповідну вимогам (та й по бюджету, чого вже!), запастись рушником, вентилятором, «намішати» ізотонік у флязу - і вперед тренуватися! У наступний рік увійти в своїй кращій формі!

 

У нашому магазині Black Bike ви можете отримати професійну досвідчену консультацію щодо того, який верстат підійде саме вам, так що не зволікайте - і кількість обмежена і чого відкладати на завтра користь для себе сьогодняшнього?