Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.

Самокати для трюків

Трюкові самокати стрімко підвищують вже й без того величезний інтерес у підлітків до стрибків та виконання складних акрабатіческіх трюків, і у дорослих, які віддають перевагу активному відпочинку. Самокати для трюків використовуються як на аматорському рівні, так і на професійному. Вони легкіші та маневреніші за звичайні міські або прогулянкові самокати, але при цьому надійні та витривалі до ударів та стрибків. Компоненти такого самоката мають підвищену міцність, для того щоб витримувати навіть найважчі випробування при виконанні складних трюків.
Якщо ж ви вирішили купити трюковий самокат в магазині Black Bike - ми рекомендуємо задати всі ваші питання консультанту, щоб визначитися з правильним вабором самоката. У нас представлені моделі іменитого британського бренду Slamm. З даним брендом ви зможете відкривати для себе нові горизонти та випробовувати нові емоції від фристайл - самоката.
Також не варто забувати про індивідуальний захист для райдера. Для максимальної безпеки наполегливо рекомендуємо купувати разом з самокатом шолом, захістні рукавички, захист колін та логтей. Адже активний відпочинок  - це підвищена травмонебезпека, тому захистити себе ніколи не буде зайвим.

Немає товарів

Вгору