Зміни старий велосипед на новий!

«Trade-in» - найшвидший спосіб оновити або змінити свій велосипед!

Ваш малюк вже виріс з попереднього велосипеду й потрібен більший?  Ви хочете поміняти свій старий велосипед на більш сучасний? Можливо ви помилились з вибором типу велосипеда й як найшвидше хочете взяти велосипед іншого типу?

В усіх цих питаннях вам може стати у нагоді програма Trade-in від Black Bike.

У двох словах: ви здаєте свій старий велосипед, та придбаєте новий велосипед за ціною= ціна ново – ціна старого.

Як працює trade-in. (!!!Увага!!! До попередньої оцінки допускаються велосипеди придбані лише у офіційних магазинах та за наявності паспорту велосипеда з печаткою!)

Перший етап – попередня поверхнева оцінка велосипеда (по фото, чи безпосередньо).

Другий етап – детальна оцінка на базі ринку вживаних велосипедів та безпосередньо технічного стану велосипеду

Третій етап – безпосередньо обмін велосипеду на новий з доплатою.

«Плюси» та «мінуси» програми trade-in:

«Плюси»:

-Вам не потрібно особисто займатись продажем вашого старого велосипеду зі всими витікаючими, або думати куда його сховати/діти й таке ін. .

-Протягом однієї години (необхідні експертні оцінки) ви вже можете стати власником новенького сучасного велосипеду, позбувшись вашого старого.

«Мінуси»:

-Мінус програми trade-in лише один – ціна. Звісно ж за ваш старий велосипед з великою вірогідністю ви можете отримати більше грошей якщо займетеся його продажем самі. Але ж знову, це час, це його підготовка до продажу та ін..

Більш детально:

1) Перший етап:

 Поверхневий огляд велосипеду для встановлення можливості даного бренду/моделі/стану приймати участь у програмі trade-in. Первинний огляд може бути зроблений як безпосередньо з привезеним до нашого магазину велосипедом, так  і по фото які можна надіслати у месенджер, попередньо погодивши які ракурси з нашим консультантом.

Після цього етапу ви вже зрозумієте чи зможете придбати новий велосипед по програмі trade-in. Та отримаєте дуже приблизну, поверхневу, ціну вашого старого велосипеду .

2) Другий етап :

Якщо попередня оцінка вас цілковито задовольнила, після проходження першого етапу наші спеціалісти беруть трохи часу для детального аналізу/оцінки ринку, детального огляду вашого старого велосипеду для прорахування ціни на обмін.

При підрахунку вартості старого велосипеду беруться до уваги такі чинники:

- модельний рік випуску

- бренд

- актуальність розміру колес  до запросів користувачів

- стан технічний та стан лако-фарбового покриття

- ціни на схожі моделі на ринку вживаних велосипедів

3) Трєтій етап :

Якщо запропонована ціна на обмін за ваш велосипед вас влаштовує – безпосередньо обмін.  Ви обираєте будь який новий велосипед та сплачуєте ціну з відніманням ціни вашого старого велосипеду.

Питання та відповіді:

-Які моделі/бренди/рік випуску велосипедів можуть брати участь у программі trade-in?

У попередній оцінці можуть приймати участь будь які велосипеди які куплені у офіційних представників та за наявності паспорта велосипеду, окрім велосипедів виготовленних до 2010 року.

-Скільки коштуватиме мій старий велосипед, та наскільки вигідна програма trade-in?

Стосовно ціни. Стартова ціна оцінки велосипеду 50% від його актуальної ціни (нового), або від ціни нової схожої по устаткуванню моделі іншого бренду. Стосовно вигідності програми trade-in кожний вирішує для себе, а про «+» та «-» читайте вище.

-Як швидко можно скористатися программою trade-in?

Після проходження першого етапу, та при наявності вашого старого велосипеду у наших експертів, час детальної оцінки займає приблизно годину. Після погодження остаточної ціни ви одразу можете придбати новий велосипед.