Складний велосипед – супергерой сучасності!
 
     Не для кого не секрет, що сучасні міста потопають у авто-заторах . Пошуки вільного паркувального  місця для авто іноді займають до 20-30 хвилин, якщо це центр міста та в радіусі. Але не тільки автовласники страждають від цього. Через затори багато громадян різного віку мають проблему з можливістю вчасно добратися громадським транспортом до місця роботи, навчання, лікування тощо. У багатьох країнах Європи та Америки, десятиліттями та навіть вже століттями, цю проблему для себе городяни вирішують велосипедним транспортом. 
 
Велосипед це достатньо швидко та зручно. Впродовж поїздки, навіть якщо це рутинне пересування на роботу та по справам, людина все одно отримує певну порцію корисного кардіо навантаження, підтримує значну частину м’язів у тонусі, та отримує певні позитивні емоції від свободи руху.
 
Та для деяких людей проблемою стає зберігання велосипеда, особливо на роботі та навчальних закладах.
Вирішення цієї проблеми цілком і повністю покладено на розвиток велосипедної інфраструктури взагалі, та конкретно на складні велосипеди.
 
Складні велосипеди мають багато переваг у місті у порівнянні з класичними велосипедами:
 
- компактно складаються для комфортного зберігання будь де.
- мають ручку або навіть чохол з ручкою для переноски
- у складеному вигляді важаються ручним багажем, та можуть без перешкод заноситись до будь якого міського транспорту, будівель, офісів, кафе тощо.
- якщо ви полюбляєте доглядати свій велосипед самі, його компактний розмір стане зручною особливістю при митті та технічному обслуговуванні його у квартирі.
 
Та й взагалі, складний велосипед функціонально майже не відрізняється від класичного. На складних велосипедах навіть мандрують з повним навантаженням.
Так, він програє у максимальній швидкості та її підтриманні на великих відрізках, у комфорті по поганим дорожнім покриттям, у ергономіці посадки. Що можно віднести до так званих «-» для складних велосипедів.
 
Тож давайте зробимо висновки з вищесказаного:
 
- якщо вам потрібен транспорт у місті на відстані в межах 10 км в одну сторону (але це не догма), то покупка міського складного велосипеда в магазині Black Bike вирішить ваше запитання в мобільному переміщенні
- якщо ви не хочете велосипед ніде залишати, а хочет брати його з собою у приміщення та міський транспорт
-якщо все ж більшу частину вашого маршруту вам комфортніше долати особистим автомобілем, і проблемою є тільки 1-3-5 км у самому місті
-якщо ви хочете пересуватись в 3 а то й в 5 разів швидше пішохода, без обмежень в русі, наприклад поспішаючи на роботу/навчання
Вам обов’язково треба розглянути та спробувати складний велосипед!