Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.
0
Мій кошик

Шипи для велосипедних педалей

Сортування:
за популярністю сначала дешевле за назвою

Шипи для велопеделай

Велосипед хороший тим, що не дивлячись на його зовнішню простоту, розібратися у всіх нюансах роботи цього механізму або його окремих частин швидко не вийде. Він і через роки катання здатний дивувати. В процесі експлуатації будуть виникати неодноразово ситуації, коли доведеться в подиві розвести руками і сказати: «Ну треба ж, а я і не знав». Один з таких моментів - перше знайомство з контактними педалями.

Цей механізм дозволяє з'єднати велосипедне взуття і педаль в одне ціле за допомогою спеціального шипа. Професіонали використовують такі топталки вже кілька десятиліть, любителі ж переходять на них не так часто, що обумовлено як небажанням додаткових витрат, так і боязню отримати травму. Всі ці побоювання розвіюються після першого використання, а одержувані вигоди стоять витрачених зусиль і витрат.

Види шипів і їх переваги

Механізм контактних педалей досить простий. Вони складаються з двох основних частин - педалі особливої ​​конструкції і шипа, який прикріплений до підошви взуття велосипедиста. Зрозуміло, звичайні кеди тут не підійдуть, для цього необхідна спеціальна велосипедна взуття, яку також можна придбати в нашому велосипедному інтернет-магазині Black Bike. Шипи для педалей - головний елемент цієї системи, що дозволяє, по-перше, надійно закріпити ногу і педаль в одне ціле, збільшивши ККД м'язової роботи, а по-друге, швидко отстегнуться від педалі одним рухом ноги. Існує дві основні різновиди шипів. Система з трьома болтами, відома як SPD-SL, створена торговою маркою Shimano, в основному використовується для їзди на велосипеді по шосе. Ця система має велику пластикову планку, яка кріпиться до взуття трьома болтами. Механізм замикання односторонній, тому перед поїздкою необхідно переконатися, що педаль вставлена ​​правильно. Шосейні велосипедні системи кріплення з трьома болтами забезпечують більшу і більш стійку платформу на педалі, тому що шипи і поверхня контакту шипів більше. Це покращує продуктивність. Правда, просто прогулятися у взутті з такими шипами буде важко, оскільки шипи просто стирчать з підошви, заважаючи нормально ходити. Для гірських велосипедів використовуються металеві шипи меншого розміру, які кріпляться до велосипедної взуття двома болтами. Механізм замикання двосторонній, що істотно полегшує відстібання. Оскільки вони менше за розміром, їх можна втопити в протекторі велоботінок, що полегшує пересування без велосипеда.

Веловзуття для новачків і профі в інтернет-магазині Black Bike

Для того, щоб велопрогулянки доставляли тільки позитивні емоції, важливо не тільки правильно підібрати байк, а й подбати про аксесуари і велосипедної взуття. Вона полегшить обертання педалей, а також збільшить ККД, підвищить безпеку велосипедиста.

Вгору