Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Міський самокат для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зараз дитячий самокат для міста є майже у кожної другої дитини та популярність лише росте з кожним днем. Дане явище легко можна пояснити тим, що самокат відмінно підійде для активних дітей. При цьому, в порівнянні, наприклад, з велосипедом він компактний, з ним можна зайти в будь-який магазин або громадський транспорт, а таке важлива перевага - буде дуже корисним для батьків. Яскраві та стильні дизайни будуть помітні на вулиці, що є безсумнівним плюсом до безпеки підлітка. Легке управління самокатом яке зможуть освоїти дітки вже від 2-Вух років. До того ж, самокат не розвиває велику швидкість як велосипед, що робить його менш травмонебезпечним.

Проте, не варто забувати про індивідуальний захист дитини. Для максимальної безпеки настійно рекомендуємо купувати разом з самокатом шолом, рукавички і захист логтей і колін. Різні цікаві дитячі дизайни розроблені для того щоб дитина самостійно хотів його надягати, що в майбутньому увійде в звичку - завжди надягати шолом при катанні на самокаті, велосипеді, ролеках.

Якщо ви зацікавлені в покупці самоката для дитини, радимо звернутися до консультантів у нашому магазині Black Bike. У нас дитячі самокати від популярного британського бренду Frenzy. Надійність і безпека - ключові принципи даного бренду.

Дітки самокат - це
кращий подарунок дитині або підлітку на День рожденя або Нови Рік!

Вгору