Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Міський самокат для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зараз дитячий самокат для міста є майже у кожної другої дитини, та популярність лише росте з кожним днем. Дане явище легко можна пояснити тим, що самокат відмінно підійде для активних дітей. При цьому, в порівнянні, наприклад, з велосипедом, він компактний, з ним можна зайти в будь-який магазин або громадський транспорт, а така важлива перевага - буде дуже корисною для батьків. Яскраві та стильні дизайни будуть помітні на вулиці, що є безсумнівним плюсом до безпеки підлітка. Легке управління самокатом, яке зможуть освоїти дітки вже від 2-х років. До того ж, самокат не розвиває велику швидкість, як велосипед, що робить його менш травмонебезпечним.

Проте, не варто забувати про індивідуальний захист дитини. Для максимальної безпеки наполегливо рекомендуємо купувати разом з самокатом шолом, рукавички і захист локтів і колін. Різні цікаві дитячі дизайни розроблені для того, щоб дитина самостійно бажала їх надягати, що в майбутньому увійде в звичку - завжди надягати шолом при катанні на самокаті, велосипеді, роліках.

Якщо ви зацікавлені в покупці самоката для дитини, радимо звернутися до консультантів у нашому магазині Black Bike. У нас дитячі самокати від популярного британського бренду Frenzy. Надійність і безпека - ключові принципи даного бренду.

Дитячій самокат - це кращий подарунок дитині або підлітку на день народження або Новий рік!

Вгору