Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Велосипедные рулевые колонки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рульова колонка - невід'ємний компонент, без якого неможливе управління велосипедом. Вона є сполучною ланкою між вилкою і рамою велосипеда. З кожним роком, велосипедна індустрія стрімко розвивається і колонки теж не стоять на місці. В наслідок чого, зараз існують різні види.

Принципово діляться на два типи: різьбові і безрізьбові. Перші ж, це класичний варіант який використовується вже багато десятиліть. В сучасності вони втратили свою популярність і колишню затребуваність і зараз можна зустріти на дуже бюджетних велосипедах. Це пояснюється тим, що різьбовій тип хоч і недорогий але недуже надійний. Але куди більш прогресивним і інноваційним є безрізьбове виконання. Такий тип ви можете зустріти на Більшості сучасних велосипедів, від деяких бюджетних до «гоночних болідів». Надійність, легкість, довговічність, комфорт при управлінні - це все про безрізьбові колонки. У свою чергу, діляться на: напівінтегровані та інтегровані.

Напівінтегрована конструкція складається з двох впресованих чашок в рульовій стакан і двох, як правило, промислових підшипників, але зустрічаються й інші варіанти. Зверху присутній лише захисний пильовик, тим самим конструкція компактна і дозволяє виставляти необхідну висоту керма підбираючи потрібну комбінацію проставочних кілець. Інтегрований вид відрізняється тим, що в раму відразу упресовують підшипники без участі чашок. В наслідок чого, використовуються тільки промислові підшипники.

З простотою і легкістю конструкції, присутній складність при ремонті і обслуговуванні. Тому радимо звертатися до кваліфікованих фахівців нашої майстерні Black Bike.

Вгору