Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Black Bike. Велосипеди. Запчастини. Екіпірування. Майстерня.
0
Мій кошик

Велосипедные рулевые колонки

Сортування:
за популярністю сначала дешевле за назвою

Рульова колонка на велосипед: різноманітність вибору

Рульовий вузол - найважливіший елемент конструкції велосипеда. Саме він відповідає за якість їзди по дорозі, і саме від нього залежить безпека використання засобу пересування. Однією з ключових складових цього кута є рульова колонка велосипеда, що забезпечує плавний поворот керма і вилки. Як правило, це поняття включає в себе сукупність різних елементів, що мають в складі підшипники відкритого і закритого типу. До них відносять кільця, чашки, пильовики, якоря і багато інших деталей.

Основні види

Купити рульову колонку на велосипед в Україні можна як в зібраному вигляді, так і окремими елементами, продукцією такого типу торгують спеціалізовані магазини, що дозволяють швидко і точно підібрати все необхідне, дотримуючись стандартів свого транспортного засобу. Однією з таких торговельних майданчиків є Вlackbike, який реалізує свій товар в режимі онлайн, що дуже зручно для більшості сучасних користувачів.

При цьому продукція магазину передбачає загальноприйняту класифікацію рульових колонок, яка полягає в наступному:

  • резьбовая: такий формат прийнято вважати класикою, хоча деякі фахівці вважають його пережитком радянського минулого. Такі кермові колонки не відрізняються особливою складністю конструкції, невибагливі в користуванні, і коштують зовсім недорого. Тим не менш, вони не завжди бувають зручними в користуванні, і зовсім не мають на увазі великі навантаження. Деталі рульової колонки такого типу передбачають наявність чашок вгорі і внизу, які встановлюються в стакан рами. На вилочному штоку при цьому розташовується резьбовая насічка. Вгорі конструкція кріпиться за допомогою контргайки;
  • безрізьбова колонка: в наші дні це найбільш затребувана і широко поширена колонка для сучасних моделей велосипедів. Пристрій забезпечує легку установку, і дозволяє витримувати великі навантаження, навіть самі екстремальні. Важливим є те, що при установці конструкції не потрібна спеціалізована підгонка, так як формат виробу дозволяє чітко розташовуватися в пазах, і стабільно закріплюватися всередині труби.

Останній варіант також складається з двох чашок з підшипниками, але всередині них різьблення відсутня. Для стягування конструкції застосовується особливий якір, який вставляється в вилочний шток і там відкривається. Дана конструкція характеризується підвищеною надійністю, гарантуючи м'яке і плавне управління кермом. Потрібно сказати, що останній варіант колонок, що не містить різьблення, передбачають окрему градацію. Вони можуть зустрічатися у вигляді стандартних виробів з зовнішніми чашками, напівінтегрована і інтегрованих моделей.

На що потрібно звертати увагу при виборі цих пристроїв і де купити

Крім типології рульових колонок, важливо також приділити пильну увагу деяким іншим факторам. Для покупців дуже важливі розміри і стандарти виробів, визначити які допомагає спеціальне маркування. Крім того, важливо також і сумісність конструкції з рульовим стаканом. Також звертають увагу на формат підшипників, матеріал для виготовлення чашок, дизайн і способи пресування.

Купити якісні деталі рульової колонки для велосипеда в Україні пропонує наш інтернет-магазин. Ми забезпечуємо можливість вибору з величезного асортименту всіляких деталей, що надаються від кращих виробників. Для наших покупців створені комфортні умови для пошуку товару, швидкої оплати. Скористатися послугами онлайн-майданчики може вся Україна, оскільки ми організовуємо доставку в будь-який регіон нашої країни.

Рульова колонка - невід'ємний компонент, без якого неможливе управління велосипедом. Вона є сполучною ланкою між вилкою і рамою велосипеда. З кожним роком, велосипедна індустрія стрімко розвивається і колонки теж не стоять на місці. В наслідок чого, зараз існують різні види.

Принципово діляться на два типи: різьбові і безрізьбові. Перші ж, це класичний варіант який використовується вже багато десятиліть. В сучасності вони втратили свою популярність і колишню затребуваність і зараз можна зустріти на дуже бюджетних велосипедах. Це пояснюється тим, що різьбовій тип хоч і недорогий але недуже надійний. Але куди більш прогресивним і інноваційним є безрізьбове виконання. Такий тип ви можете зустріти на Більшості сучасних велосипедів, від деяких бюджетних до «гоночних болідів». Надійність, легкість, довговічність, комфорт при управлінні - це все про безрізьбові колонки. У свою чергу, діляться на: напівінтегровані та інтегровані.

Напівінтегрована конструкція складається з двох впресованих чашок в рульовій стакан і двох, як правило, промислових підшипників, але зустрічаються й інші варіанти. Зверху присутній лише захисний пильовик, тим самим конструкція компактна і дозволяє виставляти необхідну висоту керма підбираючи потрібну комбінацію проставочних кілець. Інтегрований вид відрізняється тим, що в раму відразу упресовують підшипники без участі чашок. В наслідок чого, використовуються тільки промислові підшипники.

З простотою і легкістю конструкції, присутній складність при ремонті і обслуговуванні. Тому радимо звертатися до кваліфікованих фахівців нашої майстерні Black Bike.

Вгору