Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Виробник туристичних та велосипедних рюкзаків Osprey

Купити рюкзаки бренду Osprey в Дніпрі. Купити і замовити з доставкою в один клік в інтернет магазині Black Bike повний асортимент туристичних, трекінгових, міських, велосипедних, дитячих рюкзаків, рюкзаків для ноутбука і дорожніх сумок Osprey в міста Київ, Дніпро, Харків, Вінниця, Одеса, Запоріжжя, Львів, Рівне , Миколаїв, Херсон, Суми, Черкаси, Чернігів, Хмельницький.

Рюкзаки від Оsprey асоціюється з надійністю, зручністю, ергономікою, що не дивно. Майже за 50 років ці рюкзаки є незмінними супутниками людей як в серйозних довгих походах, гірських сходженнях, так і в велосипедних виїздах, прогулянках по місту, в офісі та спортзалі. Вони універсальні й технологічні. Вони інноваційні та відбиток новаторства простежується в кожній моделі від бренду Osprey.

Ідейний натхненник, головний дизайнер, креативний директор, творець і засновник бренду - це невиправний мандрівник, любитель пригод і власник фірми Майк Пфотенхауер. Будучи 16-ти річним мандрівником він створив ескіз і самостійно пошив свій перший туристичний рюкзак, так як спорядження, яке пропонували компанії того часу не задовольняли Майка. Хлопець мріяв подорожувати по найбільш незвичайним куточках Каліфорнії.

Пізніше поруч зі швейним верстат, в голові Майка Пфотенхауера, наповненою ідеями й прагненням створювати технологічні інноваційні рюкзаки для туризму найвищої якості, народився перший рюкзак Osprey. Бренд отримав своє ім'я в 1974 році в сонячному містечку Санта-Круз, Каліфорнія.

Виробництво складалося з одного швейного станка, пари-трійки працівників і невгамовного ентузіазму Майка. Слава про висококласні туристичні рюкзаки розлетілася по всій окрузі, та незабаром за рюкзаком, пошитим Майком на замовлення вишикувалася черга.

Через два роки з моменту заснування, Оsprey створив інновацію - рюкзак з вентильованими вставками пористої структури, що перевернуло уявлення туристів про комфорт під час багатоденних походів з важким рюкзаком на плечах, адже тепер матеріал не намокав від поту в місцях зіткнення з тілом і лямки не натирали плечі.

У 1979 році з моделі Outlander почалося серійне виробництво рюкзаків Osprey. Наступні 10 років впроваджувалися інноваційні технології і створювалися нові дизайни. Творець завжди був орієнтований на високу якість рюкзаків, бездоганний дизайн і функціональність кожної моделі, доводячи кожну з них до досконалості.

Саме завдяки старанням автора бренду, продукція завоювала серця покупців.

Трохи пізніше у бренду з'явилася перша в історії жіноча модель туристичного рюкзака Isis і дитячий рюкзак Pika, який завоював авторитетну нагороду. Наступними новинками від Osprey стали інноваційна система, яка спростила застібання ременя і зробила його надійним - ErgoPull і компресійна підвіска StraightJacket, що дозволяє правильно розподіляти навантаження. Також було кілька екологічних ідей, наприклад, в конструкції спинки рюкзаків стали використовувати продукти переробки поліетилену.

Osprey і сьогодні продовжує свою традицію новаторства. Продукція використовується в найрізноманітніших умовах від високогірної місцевості до найбільш далеких островів.

Головні принципи Osprey - це інноваційні рішення і відданість авторським дизайном засновника.

Майк Пфотенхауер поділився власною філософією. На виробництво рюкзаків його надихає радість від того, що він власноруч створює прекрасні речі, а також розуміння як вони влаштовані та для чого розроблені. Це дозволяє Майку відчувати об'єднання з навколишнім світом.

Творець і головний дизайнер Osprey любить створювати речі для своїх друзів, що і поклало початок його бізнесу. Він шив рюкзаки відразу після закінчення університету в теплій Каліфорнії, насолоджуючись тим, що може самостійно розпоряджатися своїм часом, розробляючи кожен раз нову екіпіровку, слухаючи історії про те, як мандрівники сходять на вершини по всій земній кулі, використовуючи його авторські рюкзаки.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору