Веломастерская BlackBike - професійна майстерня з широким спектром послуг: від діагностики до повного технічного обслуговування (ТО) велосипеда, та його складових частин, а так само складний ремонт вузлів Вашого велосипеда в Дніпропетровську.
У майстерні використовується професійний інструмент, стенди, обладнання, якісні очищувачі та мастила Mac-Off, якісна мийка та очищення велосипедів та запчастин.
До кожного клієнта індивідуальний підхід.

 

У майстерні проводиться гарантійне, послегрантійное ТО велосипедів, які купувалися в магазині Black Bike, а також велосипеди будь-яких виробників та типів, від шосейного боліда до агресивної DH двухподвес.
Комплексна діагностика велосипеда, підготовка велосипедів до поїздки, туризму, різних типів змагань. Консультації по тиску в шинах, вибору правильної трансмісії.
Консультації по збереженню та обслуговування велосипеда та компонентів в домашніх умовах, регламенти по обслуговуванню.
У магазині обладнана веломойка з усім необхідним для ретельного та безпечної очищення велосипеда від бруду. Спеціальна хімія для очистки велосипедних трансмісій. Ультразвукова мийка для ретельного очищення ланцюгів, підшипників та інших вузлів, що вимагають ідеальної чистки від залишків бруду та старого мастила. Обробка полиролями після миття та обслуговування.