Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Marin Mountain Bikes велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Велосипеди гірські, шосейние, двухподвесние, гравійні велосипеди Marin в Дніпрі. Marin Argenta, Marin Attack, Marin Bobcat, Marin Bobcat Trail, Marin Bolinas Ridge, Bridgeway, Cortina, Fairfax, Hidden Canyon, India, Kentfield, Larkspur, Mount Vision, Muirwoods, Nail, Palisades, Rift Zone, Anselmo, San Rafael, Stinson , Terra, Terra Linda, Wildcat. Купити Marin в Дніпрі. Купити і замовити з доставкою в один клік в інтернет магазині Black Bike в міста Київ, Дніпро, Харків, Вінниця, Одеса, Запоріжжя, Львів, Рівне, Миколаїв, Херсон, Суми, Черкаси, Чернігів, Хмельницький, Кривий Ріг, Кропивницького, Херсон, Маріуполь, Мілітополь.

Marin Mountain Bikes - всесвітньо відомий велосіпедний бренд, який завоював любов шанувальників спорту в багатьох країнах. Компанія була заснована в 1986 році в місті Сан-Ансельмо, штат Каліфорнія.
Головними цілями, яких прагнула досягти фірма, були надійність, висока безпека і довговічність продукції. Ці якості особливо важливі для гірських велосипедів, так як даний вид спорту є екстремальним, і низька якість транспортного засобу призведе до серйозних травм.
Виробник в першу чергу звертає увагу на високу якість і безпеку своєї продукції. При виготовленні велосипедів використовуються кращі матеріали і новітні технології. Дизайн також на високому рівні.
Нововведенням в розробках конструкцій рам є технологія гідроформірованія. Вона забезпечує легкість і міцність конструкції, що істотно підвищує комфорт і безпеку їзди, і продовжує термін експлуатації велосипеда.
Сьогодні компанія пропонує повну лінійку велосипедів, яку складають близько 90 моделей різних рівнів, в тому числі екстремальних хардтейлов, шосейних велосипедів, комфортних байків для міста, а так само дитячих велосипедів. Компанію Marin на сьогодні можна сміливо назвати одним з небагатьох незалежних виробників культових велосипедів.
Ми представляємо у себе в магазині найпопулярніші велосипеди марки Marin.
Каталог товару Marin тут

Розгорнути
Вгору