Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Виробник велоспедних ланцюгів KMC

Великий вибір велосипедних ланцюгів для всіх типів і моделей велосипедів KMC. Купуючи продукцію KMC в магазині Black Bike Ви отримуєте безкоштовну доставку і гарантію від постачальника. Ми доставимо Ваше замовлення в Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Вінниця, Одеса, Кривий Ріг, Суми, Нікополь, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Чернігів, Луцьк, Львів.

KMC Chain Industrial Co. - виробник роликових ланцюгів зі штаб-квартирою в Тайвані, корпоративними організаціями в США (Continental Chain Company) та Європі (KMC Chain Europe BV). Вони виробляють приводні ланцюги, ланцюги масляних насосів, мотоциклетні і промислові ланцюги, велосипедні ланцюги, а також основні ланки під своєю власною торговою маркою KMC й поставляють їх іншим компаніям, включаючи Shimano.

Ланцюги KMC використовуються на Тур де Франс такими гонщиками, як Густав Ларссон, шведський чемпіон в гонці на час. Компанія KMC була заснована Чарльзом Ву в 1977 році і була визнана найбільшим виробником велосипедних ланцюгів у світі в 2011 році.

Сумісність

Ланцюги KMC відомі тим, що добре працюють з трансмісіями Shimano, SRAM і Campagnolo. Виробники велосипедів, такі як Specialized Bicycle Components надають ланцюги KMC для нових велосипедів з компонентами SRAM і Shimano. Велосипеди команди Bianchi 2013 року включають ланцюг KMC X11SL на електронній трансмісії Campagnolo Super Record EPS.

Різновиди

KMC виробляє велосипедні ланцюги з шириною роликів 3/16, 1/8, 3/32, 11/128 дюймів і з зовнішньою шириною, сумісні з одношвидкісною, 6, 7, 8, 9, 10 і 11-швидкісною трансмісією. Пропонуються ланцюги з порожніми штифтами і вирізами в ланках, виготовлені з нержавіючої сталі з покриттям з нітриду титану або пофарбовані в різні кольори.

У 2012 році KMC запустила модель ланцюга спеціально для електричних велосипедів. У 2010 році компанія отримала нагороду iF Product Design за свій BMX «Kool Knight Chain».

KMS сьогодні

На сьогоднішній день на рахунку компанії KMC Group 11 заводів і 16 дистриб'юторських компаній, розташованих в Тайвані, Китаї, Голландії, США, Індонезії, Таїланді та В'єтнамі. Продаж ланцюгів KMC охоплює більше ніж 130 країн світу. Продукція компанії KMC відповідає найвищим стандартам якості. Щороку КМС виготовляє близько 150 мільйонів метрів ланцюгів, на своїх заводах, де працюють близько 4500 співробітників.

KMC Group підтримує молодих талановитих спортсменів з таких дисциплін: Cyclocross, Cross-Country, Bicycle Motocross, та в багатьох інших. Компанія також спонсорує такі команди: Team Dimension Data for Qhubeka, Caja Rural-Seguros RGA BH-SR Suntour-KMC, Heizomat, Gunsha KMC CX, Haibike KMC XC, KMC-Mitsubishi-Koga.

Постійне вдосконалення і впровадження професійних технологій роблять KMC Group одним з лідерів у виробництві ланцюгів.

КМС з першого дня відкриття заводу дбають про зниження впливу виробництва на навколишнє середовище. Крім відповідності європейським екологічним стандартам з метою зниження викидів, енергоємні процеси постійно піддаються оптимізації. Компанія дбає про витрати електроенергії, тому керівництво КМС подбало про встановлення сонячних батарей на своїх заводах, щоб зменшити або навіть нейтралізувати споживання електроенергії.

Кредо компанії KMC: "Забезпечення найліпшого обслуговування в найбільш підходящий для цього час".

Розгорнути

Немає товарів

Вгору