У цей непростий час є ряд позитивних факторів та найголовніший це те, що більшість людей почали займатися різними видами активностей, стежити за собою та своїм здоров'ям. І найпопулярніші напрямки це велосипед та біг, звичайно ж в підсумку це все зводиться до триатлону, а як же без нього !?) Для всіх хто тільки починає свій шлях в цьому напрямку завжди виникає багато питань, а саме за вибором снараженія та екіпіровці для велоспорту та триатлону. Як підібрати та з чого вибрати?

Ось що я раджу всім:

Не варто хаотично шерстити інтернет та шукати відповіді на питання, що цікавлять тебе питання! Це тільки погіршить ситуацію через різної та суперечливої ​​інформації, якою дуже багато сьогодні на інтернет просторах. Якщо ти тренуєшся під керівництвом тренера, всі питання до нього. Якщо тренуєшся самостійно, то спілкуйся та дізнавайся у близьких друзів та товаришів хто це вже в справі та має свій досвід, головне щоб він був більш-менш об'єктивним та мали досвід у правильному використанні як велосипеда так і екіперовкі.

В першу чергу зрозуміти для себе наскільки тобі це потрібно та скільки ти готовий витратити на все придбання грошей! Це важливо та від цього і потрібно відштовхуватися! Можливості та мотивації у всіх людей різні, і з чого б ви не почали, це буде краще чим не не пробувати взагалі або чекати кращих часів, коли щось стане дешевше або накопичиться більше грошей. Такого точно ніколи не станеться)). З цього вибір повинен ґрунтуватися на надійності і довговічності, зручність і комфорт (велосипед та компаненти, шолом, захист та одяг).
Чітко розуміти, де ти будеш тренуватися на велосипеді, в яких кліматичних умовах та як часто !? Що саме тобі потрібно та що дійсно ти будеш використовувати в залежності від погоди та завдання !? Це необхідно для того, щоб придбати саме ті речі які тобі дійсно потрібні, і вони будуть приносити тобі користь та служити довго.

Опишу основні моменти поширених запитань: