Як правильно заклеїти велосипедну камеру?

Пересування на велосипеді може привести до різного виду поломок. Ця особливість пов'язана безпосередньо з нерівностями і наявністю сторонніх предметів на дорозі.

Найчастіше під час їзди виникає проблема з пробиттям велосипедної камери. Для виправлення пошкодження необхідно навчитися правильно заклеювати камеру, забезпечуючи повну герметизацію елементів. Будь-яка подія вимагає наявність спеціальних інструментів. В даному випадку обов'язковим набором є латочка і клей. До другорядних складових відносять: разбортовки, ключі, лещата і відро з водою.

Як видно, набір не відноситься до обмеженої кількості, що дозволяє проводити ремонт в будь-яких умовах. Маніпуляція не представляє особливої ​​складності, тому впоратися з нею зможе кожна обізнана людина.

Основні кроки заклеювання камери

Процес лагодження проводиться за стандартними процедурами. Виконувати дії потрібно строго за вказаним планом:

  • знаходження проколу. При знаходженні уламка або камінчика варто негайно прочистити поверхню колеса. Покришку перевіряти потрібно від початку і до кінця;
  • зняття камери. На початку спускається повітря за рахунок поштовху ніпеля в покришку. Піднімаючи борт, витягується камера;
  • відновлення камери до початкового стану за допомогою накачування;
  • підготовка до правильного заклеювання камери. Для цього необхідно взяти латочку відповідного розміру і за допомогою наждачки додати поверхні шорсткість. Капнути клей і з'єднати з місцем пробиття. Після висихання клей стане прозорим;
  • прикріплення заплатки. Знімаючи фольгу, слід зробити сильне натискання на місце пошкодження. Заклеєну сторону можна посипати крейдою, для виключення приклеювання до покришки;
  • перевірка місця, де пробилася покришка;
  • установка і підсумкова перевірка покришки. Для кращого результату, можна опустити вироби в воду. Перевірка полягає в прокручуванні колеса.

Всі перераховані етапи можна повторювати. Заклеїти велосипедну камеру досить легко, за умови виконання всіх дій.

Уточнення типу проколу

Проколи можуть з'явитися від різних причин. Найчастіше вони визначаються видом дірки. До основних деформаційних особливостей відносять:

  • зміїний укус, який простежується наявністю двох маленьких отворів, що виникають при тиску на покришку;
  • внутрішні отвори свідчать про прокол головкою спиці;
  • прокол отвором під ніпель. Такий тип не підтримує заклеювання.

Для виключення непередбачених ситуацій, пов'язаних з відсутністю елементів, слід запастися таким набором для ремонту камери: заплатки, клей, покришки, брелки, розвідний ключ, наждачний папір, насос, світлодіодний брелок і пластикові бортировки.

Перевіряти покришки потрібно після кожної поїздки, так опуклі отвори і порізи не стануть обмежувати подальше пересування на велосипеді. Велокамери заклеїти в дощову погоду набагато складніше, тому варто встановлювати запасну камеру.

З огляду на всі особливості, ремонтні роботи можна довірити професіоналам. Black Bike протягом багатьох років радує своїх покупців постійним оновленням продукції та наданням гідної цінової категорії.

У нашому магазині є в наявності різний товар для велосипедних цілей. Тут також проводиться ремонт з подальшою консультацією. Black Bike - це сучасне рішення, що забезпечує комфортне пересування на велосипедних установках. Купуючи тут, ви отримуєте гарантію якості, доставку в будь-який куточок країни та професійну допомогу на всіх етапах придбання.