Як вибрати крила для велосипеда

Осінь, як і інші сезони, зазвичай приносить з собою сильні дощі, але цього мало, щоб перешкодити нам крутити педалі.  Крила на влеосипед можуть творити чудеса, оскільки дозволяють їздити на великі відстані і час, практично не намочуючись і не забруднюючись.

Основні типи крил і їх особливості

Кращий тип крил - це той, який володіє хорошими водовідштовхувальними властивостями. Він дозволяє їздити у вологих умовах, не намочуючись. Найчастіше вони довгі, покривають більшу частину колеса і точно повторюють його форму, так що частинки води вдаряються об крило, як тільки вони відриваються від шини. Міські, трекінгові і шосейні велосипеди - це основні категорії ТЗ, які максимально використовують крила. Але потрібно розібратися, які крила підійдуть краще вашому велосипеду і будуть добре виконувати свої функції.

Також існують:

  • легкі і зручні в установці крила - більше покладаються на відчуття захисту, ніж на те, щоб бути ефективними, проте вони пропонують гідну продуктивність, просту установку;
  • крила для швидкої установки - цей тип добре зарекомендував себе з точки зору універсальності, так як задній елемент сумісний практично з будь-яким типом велосипеда. При цьому передня призначена тільки для вилок підвіски. Захист в кращому випадку мінімальний, і ви повинні очікувати, що тільки ваше обличчя і поперек будуть уникати контакту з водою і брудом. Крім того, бруд може прилипнути до ущільнень вилки, що не є гарною новиною. Їх найбільшою перевагою є те, що вони можуть бути встановлені в найкоротші терміни. Однак вони мають велику вагу і коштують недешево. Переднє крило закріплено, а заднє можна підняти або опустити в залежності від відстані, яку ви хочете, щоб воно було від колеса, що робить їх ідеальними для повно підвісних гірських велосипедів;
  • для рами - геніальний за своєю конструкцією, він починався як опція для гірських велосипедів і в підсумку став універсальним рішенням для будь-якого велосипеда. Його можна легко встановити, навіть якщо кожухи кабелю, які прикріплені до нижньої труби, заважають. Захист працює тільки тоді, коли ви тримаєте переднє колесо прямо, і в цьому випадку ваше обличчя і груди уникають контакту з елементами;
  • бризковики - тонкі крила зі зменшеною поверхнею, відомі як бризковики, набули популярності, і в очах багатьох вони є ідеальним елементом для спортсменів і спортивних мотоциклів. Вони майже нічого не важать, можуть бути встановлені в кілька секунд і забезпечують більш ніж пристойний захист. Задній щиток, зазвичай відомий як захисник дупи, зберігає наші нагрудники сухими, в той час як передній захищає вилку від усього цього бруду і вашого обличчя. Не кажучи вже про низьку ціну.

Вибираючи крила, необхідно враховувати розмір рами, ширину вилки і діаметр підсідельного штиря. Система кріплення грає важливу роль в сумісності. Для гірських велосипедів віддавайте перевагу легким бризковикам. На міських велосипедах вага не так важлива - виберіть максимальний захист від бризок води. Моделі зі стрижнями міцні, мало вібрують, не відшаровуються і служать довше.

Майте на увазі, що установка крила, в залежності від того, як воно закріплено, може зайняти час і кілька простих інструментів.

Де купити крила для велосипеда?

В інтернет-магазині Black Bike можна підібрати крила на свій велосипед, при чому виключно високої якості і за доступною ціною. У каталозі зібрані кращі моделі, і кожен відвідувач неодмінно зможе знайти свій підходящий варіант. Замовити товари можна на сайті або в телефонному режимі. Гарантовано оперативна доставка здійснюється по всій території країни.