Які ланцюги бувають в велосипеді і навіщо їх знімати

Отже, ви нарешті стали щасливим велорайдером. У вас класний велосипед, але ви не вмієте його поки обслуговувати. Однак рано чи пізно доведеться навчитися цьому, зокрема знімати ланцюг з велосипеда для її прочистки, ремонту або змазування. І ми зараз розповімо, як це робити своїми руками.

Для початку розглянемо різновиди ланцюгів по кріпленню ланок. Перша в нашому списку - замкова. Називається так тому, як ланки кріпляться один до одного за допомогою замків з затискним механізмом. Щоб не дерти ланцюг із зірочок велосипеда, досить відкрити замок на роз'ємі. А ось друга - суцільна, і з нею доведеться повозитися, так як на ланках ніяких роз'ємів немає, зате вона не розімкнеться в дорозі і не звалиться, тому її і цінують.

Як зняти суцільний ланцюг

Це може знадобитися при ремонті деяких елементів велосипеда або самого ланцюга.

Алгоритм простий - перед тим, як приступати, озбройтеся спеціальною веловижімкою, ганчір'ям, мастилом для обслуговування деталей. Порядок дій наступний:

  • встановіть транспорт на рівне, гладке місце, причому бажано проводити знімання не на траві, щоб в разі втрати деталей їх було легко знайти;

  • виберіть ту ланку,  яку хочете розімкнути. Постарайтеся, щоб вибір не впав на той сполучний стрижень, з якого починалася збірка на заводському конвеєрі - по характерним прикметам ви відрізните його від інших;

  • пін потрібно помістити перед вижимною віссю;

  • починайте крутити ручку, плавно і повільно видавлюючи пін. Будьте обережні, постарайтеся не допустити, щоб стрижень вилетів повністю, назад ви його своїми силами не встановите;

  • знімайте, промивайте, змащуйте і встановлюйте назад після всіх необхідних процедур. Установка осі на місце полягає в запресуванні, тобто затиску ланок і повернення піна на своє місце.


Зняти ланцюг з велосипеда не складно при наявності інструменту і досвіду. Однак, якщо в своїх силах ви сумніваєтеся, краще скористатися допомогою фахівця, інакше можна пошкодити конструкцію і повністю потім міняти деталь.

 

Де замовити ремонт і велоланцюг?

Бувають ситуації, коли без повної заміни ланцюга вже не обійтися. І в цьому випадку доведеться кататися по магазинах у пошуках підходящої деталі. Чи не кататися, а сісти і спокійно замовити її в найбільшому інтернет-магазині Black Bike.

Тут вам нададуть будь-яку необхідну допомогу в підборі потрібних деталей, допоможуть в ремонті і, звичайно, в каталогах вас чекає клондайк всіляких аксесуарів, запчастин, витратних матеріалів, мастил, екіпіровки, велосипедів і навіть спортивного харчування.

Всі представлені лоти фірмової якості, в магазині немає підробок, неякісної продукції - тільки найкраще і найсучасніше з пропонованих на ринку товарів з гарантією.

Ціни порадують будь-якого - досвідчені велогонщики вже знають, що запчастини на їх двоколісних «друзів» зазвичай коштують недешево, а ось, якщо ви тільки недавно придбали велосипед, впевнено вибирайте відразу Black Bike. Тут розумні розцінки, знижки, акції, бонусні програми і оперативна доставка.

Black Bike - нехай велопрогулянки приносять тільки радість!