Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Jetboil

Все почалося в 2003 році, коли засновники Jetboil - Двайт Аспінволл і Перрі Дуст втомилися від важких примусів і незграбних пальників, які використовувалися для приготування їжі, і вирішили полегшити життя і спростити процес собі і іншим користувачам. Вони виявили, що секрет конструкції полягає в тому, щоб збільшити ефективність передачі тепла при нагріванні. Після низки лабораторних і польових випробувань з'явилася серія газових систем, які були по суті повним переосмисленням процесу мобільного приготування їжі, за рахунок нової технології FluxRing® і інтегрованого підходу. Результатом стала система PersonalCookingSystem (PCS), випущена в 2004 році, яка отримала миттєве визнання серед шукачів пригод з усього світу і тим самим здійснила справжню революцію на ринку газових пальників.

    Ідея Jetboil проста і геніальна: до дну казанка був приварений теплопоглинальних елемент, гофрована смужка металу, яка поглинала тепло, яке зазвичай витрачається даремно, і направляла його для зігрівання вмісту. Пальник і казанок зшиті в одне ціле, радіатор також виконував функцію вітрозахисного екрану.

    Jetboil Personal Cooking System, або просто PCS, поклала початок новому класу обладнання, ставши першою інтегрованою системою приготування їжі в похідних умовах; ввела нові стандарти ефективності газових пальників. Передумови для появи такого класу газового обладнання були і раніше. Ще в 90-х фірма Markill випустила пальник Stormy. Не вистачало тільки радіатора, який з'явився вже у Jetboil. За часом закипання і економічності палива Jetboil випереджав традиційні пальники в півтора - два рази.

    Цей революційний продукт поєднує в собі швидке нагрівання, а також прийом їжі і пиття в одній і тій же ізольованій ємності, яка інтегрується безпосередньо в пальник для швидкого і простого використання. Ізольоване дно дозволяє одним рухом зняти її з пальника і відразу приступити до прийому їжі. Jetboil продовжує розширювати свою колекцію з сім'єю інноваційних інтегрованих продуктів, пропонуючи розширені функціональні можливості для всього, від варіння простого кави до приготування їжі для гурманів і групи.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору